#69
Bart pisze:Zapomniałem dodać, że przez te pół godziny jeździło się znakomicie. Jestem mile zaskoczony :mrgreen: Wszystko udało mi się ładnie wyregulować na sucho w domu. Gdyby nie ten kij to ze 30 km by dziś pękło. Ten rower na pewno nie będzie stał w pokoju :-P
Elegancko że jesteś zadowolony z jazdy na swoim nowym sprzęcie i że nie będzie się kurzył w pokoju tylko cieszył ciebie.

#70
Spawałeś no i teraz na półkę
Daj komuś żeby zdjął wzór będzie na zapas
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#71
Wiesz co, ja może mam różowe rowery dwa/trzy bo są to oryginały, ale tak spierdzielić rower przez 5 pancerzy pomarańczowych ? i jak to wygląda, ma to razić czy szokować , bo ja jestem w szoku jak spaprać coś co czego praktycznie się nie dało i za to była kara, hak poszedł się chrzanić bo nie wytrzymał takiego ciśnienia.

Co do haków, mam dwie hurtownie i mają po prostu nieogarniętą ilość modeli, no i nie po stówie . . . . . .

Aha no i te chwyty . . . . Respect :shock:
To Ci się to podoba !
www.velotech.pl

#78
Tych haków nie ma w Polsce niestety, sprawadzili mi nawet w czechosłowacji.
Jedynie są na Litwie, ale cena ok 20 dolców, ale nie współpracują z nimi, zostaje Ci . . ebay, albo bier ten co masz i zrób kopie .
www.velotech.pl

#79
Piotr pisze:Tych haków nie ma w Polsce niestety, sprawadzili mi nawet w czechosłowacji.
Jedynie są na Litwie, ale cena ok 20 dolców, ale nie współpracują z nimi, zostaje Ci . . ebay, albo bier ten co masz i zrób kopie .
Dzięki.

Ten pospawany na razie trzyma. Kupiłem jakiś na aluminiowy, jeden otworek pasuje, na zapas może być.
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#81
RS, :mrgreen:
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike