#62
Jak jestem fanem RooXa wielkim to tu on nie pasuje, ale carbonowy Easton Monkey bar XC lekko gieta juz by byla idealna. Ogólnie rower rozpitala na łopatki tegoroczny konkurs także szacunaczek sie należy i gratuluje niemal idealnie spójnego projektu ;)
Czacha pisze:
Piotr pisze:Jak ROOX to nie Syncros, takze projekt nieskończony . . . .. . . . .
Jak by miał być katalogowy był by na Kore, które kupiłem kiedyś w zamyśle o tym rowerze. Ale Kore już wtedy nie było jakimś super wypasem.
Roox, jest ogień, ale zupełnie niepasował swoimi kanciastymi kształtami.

#63
Czacha, pijany jak szpadel jestem na imprezie w Zakopanem, ale tak myślę, że z Oleśnicy to jednak daleko do Ciebie miał nie będę, i obejrzę ten rower, bo niemal nie wierzę w to, że naprawdę tak wygląda 🙂

#64
cardamon pisze:Jak jestem fanem RooXa wielkim to tu on nie pasuje, ale carbonowy Easton Monkey bar XC lekko gieta juz by byla idealna. Ogólnie rower rozpitala na łopatki tegoroczny konkurs także szacunaczek sie należy i gratuluje niemal idealnie spójnego projektu ;)
Czacha pisze:
Piotr pisze:Jak ROOX to nie Syncros, takze projekt nieskończony . . . .. . . . .
Jak by miał być katalogowy był by na Kore, które kupiłem kiedyś w zamyśle o tym rowerze. Ale Kore już wtedy nie było jakimś super wypasem.
Roox, jest ogień, ale zupełnie nie pasował swoimi kanciastymi kształtami.
Dlatego tu pasuje wyłącznie albo Kore albo Syncross, i dlatego projekt nieskończony, gryzie się z resztą komponentów, zwłaszcza jak ktoś pisze ze składał i zbierał części długo i mozolnie, niezrozumiałe jest połączenie tych firm niekompatybilnych ze sobą kształtami.
www.velotech.pl

#65
Ale tu co poniektórzy się CZEPIAJĄ że sztyca nie taka most nie pasuje itp ...
Ja uważam że rower wyszedł ZAJEBIŚCIE a ty jesteś rowerowym ... zbokiem :mrgreen:
Gięty Easton Monkey jak już słusznie zauważono ładnie by się zgrał z karbonem na ramie :-P
Ta korba XTR to NOS ?
Jeśli nigdy nie miała wkręconych pedałów to odpuścił bym sobie jazdę na niej i założył jakiś gorszy egzemplarz 8-)

#66
Nie dziwie że że będzie wisiał bo ramy te pękały przy mufach i lizać to bym wolał lody śmietankowe bo te Gt chłopaki w Krakowie traktowali jako tandetne i sprzedawali po krótkim czasie użytkowania - ot taki bubel wyprodukowali .
www.velotech.pl

#70
hit00r II pisze:Ale tu co poniektórzy się CZEPIAJĄ że sztyca nie taka most nie pasuje itp ...
Ja uważam że rower wyszedł ZAJEBIŚCIE a ty jesteś rowerowym ... zbokiem :mrgreen:
Gięty Easton Monkey jak już słusznie zauważono ładnie by się zgrał z karbonem na ramie :-P
Ta korba XTR to NOS ?
Jeśli nigdy nie miała wkręconych pedałów to odpuścił bym sobie jazdę na niej i założył jakiś gorszy egzemplarz 8-)
Osprzet jest używany. Korba była składana z dwóch miałem ładne ramiona, ale bez zębatek i drugę korbę z wytartymi ramionami ale niezłymi koronkami. To co jest do d. to kaseta. Jest mocno podtarta, ale do jazdy. Natomiast jak będzie okazja, to spewnością kupię coś w bdb stanie.

Z kier mam Eastona ale prostego, leży tez Kalloy z carbonu, oryginał GT, 2 mostki Kore+ sztyca oryginał GT. Jako fantyk rogów już dawno temu kupiłem żółte rogi Onzy z myślą o tym rowerze, i giętej wogóle nie brałem pod uwagę. Ale po przymiarkach, zdecydowałem się na giętą, poprostu podoba mi się taki już, chociaż myślę, że to poprostu opatrzenie/przyzwyczajnie do współczesnych rowerów.
Z detali mocno zastanawiałem się nad siodłem, miał być Flite, ale ostatecznie to WTB zostało.
Opony, fabrycznie miały Wilgrippery (czarne) mam ale zielone, też mierzyłem, ale zrobiła się taka kolorowanka.

#71
DOMAN pisze:Czacha, pijany jak szpadel jestem na imprezie w Zakopanem, ale tak myślę, że z Oleśnicy to jednak daleko do Ciebie miał nie będę, i obejrzę ten rower, bo niemal nie wierzę w to, że naprawdę tak wygląda 🙂
wbijaj, tylko odezwij sie na priv, dam Ci tel,. zadzwoń, w tym tyg idę do szpitala, wyjde do 10 stycznia mam nadzije, a od ok 18-30 w końcu urlip, o ile będe mógł jechac po szpitalu