#121
Dzięki! Sami widzicie, że atmosfera zlotu sprzyja rodzinie :-). Co prawda do etapu na którym jest Ernest jeszcze troszkę daleko, ale czas teraz tak szybko leci...
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#122
dodo1989 pisze:Dzięki! Sami widzicie, że atmosfera zlotu sprzyja rodzinie :-). Co prawda do etapu na którym jest Ernest jeszcze troszkę daleko, ale czas teraz tak szybko leci...
Na lipiec mam szykować apartament małżeński?
Lodzermensch

#123
Ej patologia... Toż to dopiero zaręczyny, gdzie tak bez ślubu...

Przejechałem dziś po części trasę sobotnią ze zlotu W 1/3 Doliny Kobylańskiej (to ta po stromym zjeździe z Lotników dla tych co byli, dla reszty - jedna z ładniejszych jurajskich dolin) zatrzymuje mnie pani i pyta
- do końca doliny daleko?
- tak 2/3 jeszcze zostały - odpowiadam
- a ja myślałam, że to już połowa... Ale tam dalej to już nic innego nie ma, tylko te skały drzewa i potok,prawda?
Trochę mi kopara opadła Nie wiem czego się pani spodziewała, ale poinformowałem, że istotnie ani zabytków ani kawiarnii tam nie ma, więc w sumie to nie warto się pchać dalej
Także pamiętajcie - na zlot 2018 nie przyjeżdżajcie Tu nic nie ma, a co jest to już widzieliście
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#125
skolioza pisze: ... Ale tam dalej to już nic innego nie ma, tylko te skały drzewa i potok,prawda?...
Cudowne :mrgreen: Muszę zapamiętać.
Na mojej ostatniej wycieczce musiałbym mówic "nie ma już nic innego, tylko piach, przewrócone drzewa, piach i znowu przenoszenie roweru nad drzewami. Jura... ;-)

Fajnie, że kolejny zlot sie udał. Przykro mi, że nie dotarłem (a byłem już spakowany i rower w pogotowiu), ale okazało się, że podjąłem dobrą decyzję, bo byłem niezbędny w domu.
Mam nadzieję, że następnym razem... Nie rezygnuję.

#126
RS pisze:
skolioza pisze: ... Ale tam dalej to już nic innego nie ma, tylko te skały drzewa i potok,prawda?...
Cudowne :mrgreen: Muszę zapamiętać.
Na mojej ostatniej wycieczce musiałbym mówic "nie ma już nic innego, tylko piach, przewrócone drzewa, piach i znowu przenoszenie roweru nad drzewami. Jura... ;-)

Fajnie, że kolejny zlot sie udał. Przykro mi, że nie dotarłem (a byłem już spakowany i rower w pogotowiu), ale okazało się, że podjąłem dobrą decyzję, bo byłem niezbędny w domu.
Mam nadzieję, że następnym razem... Nie rezygnuję.
Lipiec w Łodzi już niedługo więc się nie wymiguj.
Lodzermensch

#131
kaczko pisze:pytanie szybkie krótkie
ma ktoś może w swoim archiwum filmiki z kempingu w tym roku? rozpoczęcie, zakończenie? Ewentualnie jakiekolwiekcoś z jazdy też może być
W moim linku są jakieś filmiki chyba, jakiego kempingu?
Lodzermensch

#148
corrado1111 pisze:
2ass pisze::lol: :lol:
Rozumiem że na zlocie będziesz w tym roku?
Niestety, ten termin mam zajety, natomiast jesli zlot u Ciebie jest juz swiecka tradycja, to bardzo bede staral sie byc.

#149
2ass pisze:
corrado1111 pisze:
2ass pisze::lol: :lol:
Rozumiem że na zlocie będziesz w tym roku?
Niestety, ten termin mam zajety, natomiast jesli zlot u Ciebie jest juz swiecka tradycja, to bardzo bede staral sie byc.
No to trzymam za słowo, zlot będzie tylko termin ustala jak zwykle Król Szwecji i Łasku i coś ociąga się z podaniem terminu.
Lodzermensch