#31
Taki mały epilog. Tak jak pisałem, pierwszy lipny amortyzator zaniosłem na Policję, sprawa trafiła przez to do Prokuratury. Typ został wezwany na przesłuchanie w miejscu zamieszkania, Pani Prokurator postanowiła sprawę umorzyć, bo nic się nie stało, ale amortyzator został jednak na wszelki wypadek zatrzymany, sami zobaczcie do kiedy. :shock:
Nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Co prawda można się było odwoływać, ale miałem co innego na głowie.

#33
W międzyczasie zamierzałem sprzedać kółko, ale ostatecznie wciąż je mam. Tylko, że do wymiany są akumulatory, a to jest trochę drogawe i kółko na razie poszło w odstawkę. Jak zrealizuje pomysł, to wstawię tu zdjęcia.

#35
Wygląda na to, że pani prokurator nawet nie przeczytała postanowienia policji o umorzeniu dochodzenia. Albo może nawet i przeczytała, ale miała pod ręką inny wzór pisma :)
Swoją drogą fajna konstrukcja powstała - przedawnienie karalności czynu, który nie nosi znamion przestępstwa :)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .
cron