#2311
Aldek coś tam mówią w TV że zima stulecia Nas czeka ale że już przyszła to żeś mnie zaskoczył :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#2317
Babcia pinkiego :mrgreen:
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#2319
tam zawsze ma montowane dętke i łyżki, podpatrzyłem to z dawna od gości z za granicy na długie dystanse jak smigają, stosuje to w szosach i mtb, dętke też można montować na mostku u góry, czasem też tak robiłem jako druga dodatkowa.
Nie znasz dnia i godziny . . . . .

Po drugei ona tam zawsze jest i nie musze o tym pamiętać , a do kieszonki wkładam małe pudełko z rozkuwaczem, spinke, łatki, 3 nieduze imbusy i kluczyk do centrowania.
Pompka też zawsze jest . . .wstaje rano, biore rower i jade, upraszczanie sobie życia jest dobrym żwyczajem.

A porpo kolorów, Deutsche Telekom miął różowo białe koszulki i rowery swojego czasu szosowe :mrgreen:
Poza tym w okresie przedwojennym kolor różowy był zarezerwowany wyłacznie dla panów, a dla kobiet jasno niebieski, błękitny itd . . . .więc nie było pedalstwa w tym wszystkim, po wojnie drugiej jakoś się to pozmieniało . . .
A co mam wywalić rame za kolor ? nie jestem w tym przypadku superestetą i purystą, siadam i robie km .
To sa koła testowe, na przyszły rok przygotowuję nowe 4 modele kół na tych obręczach, oczywiśćie będą czarne jak nakazuje tradycja, ale najpierw trzeba zrobić testy na dystans i wytrzymałość systemu zaplotu i materiału.
www.velotech.pl

#2331
Już poprawiam, bo źle galerię podlinkowałem.

Chciałem sobie zaliczyć kilka ścianek w żwirowni (pozjeżdżać) i już pierwsza niepozorna pociągnęła mnie ostro w dół. Poleciałem po glinie jak po naśnieżonym stoku. Tylne koło zblokowane, zero hamowania, jazda total tam gdzie koleiny poniosą, po całym najgorszym syfie.
2 zjazdy i rower nie chciał się toczyć, bo wszystko się pooblepiało. No i najgorsze że napęd zaciągało. Aż w końcu trzeba go było trochę w rzece obmyć.

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
https://www.facebook.com/evobikesycow

#2337
W Tarnowie jesień ale za to 50 km na południe...
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

W ubiegłą sobotę zainaugurowałem sezon zimowych wycieczek pieszych w Beskid Sądecki. Nie zabrałem rakiet, bo spodziewałem się 10-15 cm śniegu, tymczasem okazało się, że w lesie jest go do kolan a na otwartej przestrzeni bywało i do tyłka. Około 3,5 godzinna trasa w warunkach letnich zajęła mi 8,5h. Po dotarciu do schroniska na Łabowskiej po 5,5 h marszu zrobiłem nawrót bez wchodzenia do środka, bo uznałem że jak wejdę i usiądę to już nie ruszę ;-)

#2340
Ja dziś okrążyłem na moim retro Scott,cie, Mogielice. Nie była łatwa trasa bo po drodze trzy przełęcze, podjazd na kazda grzał, zjazd wychładzał, ale trasa piękna :), 0 stopni wiec nogi trochę zmarły, ale warto było pokrecic te 65km w grudniu :)
Załączniki
JPEG_20171217_170054_1101377474.jpg
20171217_152554.jpg
20171217_142624.jpg