#35
skolioza pisze: ty za to możesz zaproponować 3/4 Crossmaxa - w końcu to unikat na skalę światową więc i godzien każdego projektu :lol:
Nie spinaj się już tak bo ci żyłka pęknie ;-)
Mam 2 komplety Crossmaxów - słynny 3/4 i drugi cały komplet więc to już nie aktualny żart :mrgreen:
A odnośnie roweru - jest całkiem fajnie ... nie napiszę że zajebiście bo dostaniesz minusa od moich "wielbicieli" ;-)
Moja opinia o widelcu bierze się stąd że miałem identyczny. Działał przyzwoicie dopiero po zaniżeniu ciśnienia co sprawiało że był bardziej komfortowy ale bardzo łatwo kończył się skok :-/
Łańcuch przeskakiwał na kasecie czy zabierało ci go na korbie ?
Środkowa koronka wygląda na dość zajechaną więc może zaciągać :-/
Czekam na dalszy rozwój wydarzeń :-)
Buduj tak żeby dostali ślinotoku na widok tego roweru :lol:

#37
skolioza pisze: po 3 dniach zajarzyłeś złośliwość? bystrzak! :lol:
Po 3 dniach :?: :roll:
Przez cały łikend byłem zamulony i pod wpływem napojów wyskokowych :mrgreen:
A ty to NIEDOBRY jesteś - szyderca :-x :-/

#40
Dzięki Panowie za dobre słowo. Cieszę się że Wam się podoba.

Hicior łańcuch skacze po kasecie, korba jest ok. Mam w zapasie jeszcze nową kasetę Sunrace-a z epoki więc podmienię i zobaczę jaki będzie efekt.
Z tym ślinotokiem to Cię trochę poniosło po tych Twoich sokach z gumijagód co żeś spożywał przez weekend :-) Rowery się składa przede wszystkim dla własnej uciechy :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#43
Nie dogadałem żółtego siodła ale za to trafiło się od forumowego kolegi siodło z żółtymi napisami Selle Italia Flite Alpes 8-) Raczej zostanie już na stałę. Była przymiarka również do czerwonego ale jednak Alpes wygrało w konkursie :-)

Obrazek


Obrazek
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#46
Że też ci dupa nie odpadnie od tego siodła ... mój tyłek go nie tolerował i pozbyłem się tego modelu bardzo szybko.
A co do wyglądu jest OK :-)

#47
To się jeszcze okaże czy nie odpadnie :-) Na razie tylko koło bloku karnąłem i na pewno będzie inaczej niż na klasycznym Flajcie :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#48
te ramy z metalmatrix cos tam były mocne jak holera. Ładny rower, ze smakiem.
Jedynie jak ktoś zauwazył, środkowa na korbie do wymiany, i mała jest założona źle ( ma "ceche która powinna być wzdłóż ramienia korby, a nie jest)
Przy tej zębatce, to i tak nic nie zmienia, ale kuje w oczy

#49
Czacha pisze:Jedynie jak ktoś zauwazył, środkowa na korbie do wymiany, i mała jest założona źle ( ma "ceche która powinna być wzdłóż ramienia korby, a nie jest)
Przy tej zębatce, to i tak nic nie zmienia, ale kuje w oczy
Zasadniczo nic nie przeskakuje podczas jazdy ale cały czas mam oczy otwarte, a nóż się gdzieś trafi taka tarcza. Fanie by było trafić oryginał aby był komplet.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#50
Kupiłem jakiś czas temu taką ramkę też będę coś z niej płodził
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#51
piotrex pisze:Kupiłem jakiś czas temu taką ramkę też będę coś z niej płodził
Też żółtą trafiłeś? Widziałem w internetach, że były też czerwone.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#53
piotrex pisze:Tak w kolorze żółtym lekka jest
Brat bliźniak :-) Mój też lekki, waga samej ramy 1579 gram. No i do tego bardzo duża sztywność. Nie pożałujesz że ją kupiłeś. Jeździ się bardzo dobrze.
Jestem ciekaw co tam Ci wyjdzie jak poskładasz :-) Jak chcesz iść w katalog to w necie jest pełna specyfikacja ze zdjęciem.

Mój Spec w całości wyszedł 10,7 kg. Spokojnie można zejść niżej bo koła są dosyć ciężkie. Jak trafię lżejsze gdzieś na internetach to na pewno zamienię i będę próbował zejść poniżej 10kg z tym rowerem. Jeszcze nigdy nie udało mi się złożyć roweru poniżej dychy.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#54
Skeevo pisze:
piotrex pisze:Tak w kolorze żółtym lekka jest
Bo koła są dosyć ciężkie. Jak trafię lżejsze gdzieś na internetach to na pewno zamienię i będę próbował zejść poniżej 10kg z tym rowerem. Jeszcze nigdy nie udało mi się złożyć roweru poniżej dychy.
Mavic Crossmax 8-) i masz lżej // ładniej.

#55
Skervo też będę chciał zejść poniżej 10
Muszę dobrze pokonać w skarbach. Może 9 z małym kawałkiem :-)
Jakie masz koła,amorek ciężki
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31