#2281
Zmniejsz rozmiar do max 2mb
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#2282
masz linka i wrzucaj przez portal zewnętrzny

http://ifotos.pl/

a propo qrwa diet, wsadź se je w dupe, gdzie byłeś cwaniaku ostatnio bo ja na Luboniu w błoto, śnieg i piździawe, jak wróciłem to obzarłem sie i opiłem jak bambo, trzepałem maratony jak Ty pod łóżkiem na stojąco chodziłeś i takie pierniczenie nie ma sensu żadnego na tym forum, a dlaczego ? bo tu sa sami wyjadacze bezdietowi a jakbyś widział Aldka popierniczajacego bez kasku po górach to by rura zmiękła.

Co tu sie wyrabia !
www.velotech.pl

#2286
Ja z kolei strzeliłem zdjęcia jeszcze zanim zrobiło się mokro i błotniście. Później z przemoczonymi butami (huragan narozrabiał w lesie i trzeba było obejść kilka drzew) i kołami ledwo się obracającymi nie było mi już z tym po drodze. Generalnie wyjazd bardzo udany, 65 kilometrów jazdy ogółem z czego jakieś 55 w lesie. Jakieś 3 - 4 sezony temu w pobliżu mojego miasta oznaczono szlaki konne i można tam sporo nakręcić bez robienia rund po tej samej trasie. Na asfaltach czuć już zimny wiatr, także niestety szosówka stoi...

Obrazek


podpórka :)
Obrazek

#2288
E tam stoi . . . . . ja dla porozciagania wiązadeł właśnie na szosie byłem, troche po mieście pogadać, troche poza miasto, ale wyjątkowo ciepło było w Krakowie dzisiaj i nawet strój letni plus nogawki i rekawki wystarczy.
Jak sie nei zmieni pogoda to jutro też małe co nieco po szosie.
Ech marzy mi sie Spisz we mgłach w tym tygodniu, tylko może być problem że tam śnieg popadał niedawno . . . . :cry:
www.velotech.pl

#2291
Twoja przełajówka też nie za bardzo... ;-) Lepiej byś fotorelacje jakieś wrzucił bo dobrze się je ogląda.
Super zdjęcia Adam, jak zwykle.
SerwisBajka.pl i NieOceniam.pl

#2296
Co prawda nie uwaliłem się wczoraj po osie, ale jechałem retro sprzętem - z zaciskiem sztycy Salsa oraz wiekowym komputerkiem Cat Eye :mrgreen:

Obrazek

Obrazek


Warunki super, jazda po śliskim najlepsza :-P. To nie to co latem, po suchym, w kurzu i upale.
Paradoksalnie w październiku przejeździłem więcej na biku niż w czerwcu, lipcu i sierpniu razem wziętych :!:
https://www.facebook.com/evobikesycow

#2298
Idąc za ciosem miałem na dzisiaj zaplanowany wyjazd gdziekolwiek, ale od wczoraj tak duje zeimnym wiatrem że zrezygnowałem, z gór i nie będzie osobnej realcji w stylu retro.

Przepierniczyłem pare godzin w domu i tak ok 11 zwlokłem się na rower.
Plan ambitny w dolinki, a skończył się na tradycyjnej trasie przełajowej, pola i lasek.

Noga nie podawała, wiatr aspołecznie mnie atakował i przewiewał zakamarki.

Rower szedł jak walec, nie tylko ze względu na jego wage, ale też i teren, w polach była miękka i ślska glina miejscami .
Dziury z wodą i błoto po kolana, jak zwykle standardowo, nawet nie byłem zdziwiony że koleiny się pogłebiły . . . . . jeżdżą tam jakimiś wynalazkami . . . .

Jeśli na polach piździło wiatrem, to w lasku była błoga cisza, zakłócana przez psy zasranych włascicieli, puszczane bez smyczy i jakieś czasem dzieciarnie.
Standardopwo 2 kólka w lasku krótkie, jakaś jesienna niecheć dzisiaj do robienia podjazdów.

Dzisiejszy dzień nie był dobry dla mnie do jazdy, a miało być ognisko w Dolinkach . . .

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Obrazek


Opis trasy ?

Wały rudawy, na drugim zdjeciu- widać ze robią utwardzenia po prawej stronie, potem piekny nowy asfalt za mostkiem w Mydlnikach, a było tam dziurawo strasznie, będzie pod szosówke, potem widoczek na pola i Mydlniki.
Dalej wjazd na wzgórze błotne i zjazd do dziur z wodą, poczatek Lasku Wolskiego od strony obserwatorium i na kolejnym zjazd do szlabanu.
Odbijam jak zwykle na niebieski szlak, a tu powalone drzewa . . . zonk i przełaj z rowerem.
Potem pojechałem na rynek, ludzi w ciul, wiec sromotnie objazdem do domu i kisze się w ciepełku.
Hej !
www.velotech.pl

#2301
Piotr pisze:Jakoś retro tu nie widze, nawet specjalnie zakropiłem oczy i dalej nic . . . . .heheheh :mrgreen:
Pewnie kierowca jest retro, a to wystarcza.

Odnośnie fotek Barta i widoku upapranego buta MTB - polecam zakupić coś wodoszczelne pod SPD. Ale nie jakieś tam neopreny tylko wysokie buty z ociepleniem i szczelnymi zamkami. Po takim syfie jak dzisiaj miałem na trasie, spłucze się pod bieżącą wodą i nawet bez specjalnego suszenia mogę jutro pomykać, a takie zwykłe to od razu przemoczone i z dnia na dzień raczej się nie pojeździ.
https://www.facebook.com/evobikesycow
cron