#64
Tak żeby nie śmiecić w aukcjach:
mekp pisze:A nie jest dla Ciebie zastanawiająca różnica zastosowanych rur?
nie, w sumie nie
Pro Only to zawsze była seria oparta na wysokich bądź najwyższych modelach - w pojedynku Easton jest na miejscu jak najbardziej, do podwójniaka są natomiast dedykowane mocniejsze tandemowe rury
Nie bardzo w sumie byłby sens ujednolicenia tego - tandem byłby za słaby, a solista za klockowaty ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#68
Magiku

Super Limited tu był, jest nawet dość dokladnie opisany

TeamRacing 91, bardzo ladny

Super Evo '91 - nie o to tu chodzi, pobazgrać można wszystko i nic dziwnego że nie ma tego w katalogu

Super Evo 92 - j.w.

Team '90

Funk z malowaniu Kleina z naklejką Scotta - no comment (chociaż widziałem tak pomalowane ProEvo - ale i tak patrz kilka linii wyżej - nie o to w tym wątkuchodzi)

Superlite '90 - jest w katalogu

Po zdjęciu trudno stwierdzić czy to Scott

A skoro już tu jestem:
Windriver '93
Boulder '88 w kolorze różowym
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA
Załączniki
88 roz1.jpg
88 roz2.jpg
wr93.jpg

#69
Funk’s signature creation was a mountain-bike frame that was tig-welded from over-sized Easton aluminum tubing. At a time when most of the industry still built with steel in narrow tube-diameters, the Funk frame had monstrous 2-inch diameter tubing to create a much stiffer and lighter platform. The bike had elevated chainstays and a shorter rear-end for more tire clearance, and a sharper, more nimble ride. This style of bike, and the performance it provided fast became all-the-rage: during its heyday in the early-’90s, Funk Cycles was hand-building over 100 frames per month. The bikes were primarily for sale in Europe (under the Scott brand) and to the high-end crowd in the USA. Funk was also a frame sponsor to a handful of small domestic teams, including Mojo Wheels.

To jest na stronie funkcycles.com obok zdjęcia które wkleiłem.Jeżeli to jest nieprawda to kto zaprojektował super evo i gdzie były produkowane ( ciekawe jest gdzie wszystkie Scotty były spawane)?Reszta się zgadza.

#71
Nie wiem czy to prawda czy nie co wkleiłeś Magiku, nie spotkałem się z tym do tej pory
Super Evo i Pro Evo różnią się od Funka, to raz Dwa, wtedy była mode na estaye, więc specjalnie projaktować ich nikt pewnie nie musiał - nakreślili ramę co się w trend wpisywała i wio! Zarówno Super jak i Pro były spawane na Tajwanie
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#76
Czesc :)
Czy ktos wie cokolwiek na temat Scott Kallin? Przedewszystkim czy rzeczywiscie jest to rower Scotta a nie jakas sciema i czy warto inwestowac w te rame i grzebac przy niej? :)

LINK DO OLX
Załączniki
kallin.jpg