#70
Bart pisze:Przygotowania do sezonu 2018 czas zacząć. Będzie zmiana 3x10 na 2x10 :) ]
Będziesz tego żałował.
No chyba że tam gdzie mieszkasz nie ma porządnych gór.

#73
hit00r II pisze:
Bart pisze:Przygotowania do sezonu 2018 czas zacząć. Będzie zmiana 3x10 na 2x10 :) ]
Będziesz tego żałował.
No chyba że tam gdzie mieszkasz nie ma porządnych gór.
2x10 jeszcze jest spoko co innego 1x10-11 itp. mi się trochę kałowato śmigało. Ale to wszystko zależy od typu jazdy i terenu w którym śmigamy. ja np. kiedyś śmigałem na 2x10 ale zostałem jednak przy 3x8 ponieważ dobór przełożeń jest idealny na moje potrzeby, podczas wyścigów ci co mają 1x... brakuje im przełożeń i to jest prawda.

Hah

#74
Adamello pisze:Ale przecież na dobrą sprawę można sobie zmienić zębatki korby z 3 na 2 lub ostatecznie samą korbę a resztę zostawić. Jeden bieg będzie wyłączony z przodu a reszta będzie hulać jak przy 3x10.

Dokładnie tak zrobiłem . Cała "modyfikacja" kosztowała 130 zl (2 blaty xt)

#78
skolioza pisze:Histeria jakaś - od nastu lat jeżdżę głównie 2x8 i niewiele sytuacji w których mi brakło biegu sobie przypominam Kwestia zestrojenia napędu pod siebie
Ty to golinoga jesteś więc się nie wypowiadaj :-P
Takiemu to zawsze starczy sił żeby podjechać na 2x8 ;-)

#80
hit00r II pisze:
Bart pisze:Przygotowania do sezonu 2018 czas zacząć. Będzie zmiana 3x10 na 2x10 :) ]
Będziesz tego żałował.
No chyba że tam gdzie mieszkasz nie ma porządnych gór.
Porządnych gór na mazurach nie ma. Kaseta ma teraz 11-42, a korba 38/28 ( było 11-36 i 40/30/22 ).
Z przodu tej najmniejszej i tak prawie się nie używa, także po co mi ona ;)
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#86
Napisze cos bo głupio prawie same twoje posty wygladaja. Fajny dywanik na ktorym obcinaczki leżą.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#88
Ale wy jesteście WREDNI :!:
A odnośnie roweru to spory skok technologiczny bo już nie będziesz miał jakiegoś tańszego sortu tylko 10 rzędowe Shitmano Deore :-)
Później wywal ten amor i kup lżejsze koła to będzie cacy 8-)

#90
Bart pisze:
hit00r II pisze:Później wywal ten amor
Amor będzie zmieniony razem z ramą tapered i sztywne osie, ale to na przyszły sezon ;)
To już chyba było by lepiej i prościej kupić cały "nowy" rower na lepszym osprzęcie ... na pewno bardziej ekonomicznie 8-)
Kupisz ramę i się okaże że znowu coś nie pasuje ze starego roweru ... :-x
Ale co ja ci tam będę chrzanił skoro sam robię podobnie ;-)