#31
Sztopi daj jakieś fotki tego roweru dla ludu :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#33
Z projekami życia tak jest :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#36
Jakby to był ciekawy szpej to by tam nie zalegał :) Fanom gier video mogę się pochwalić , że po jakiś 18 latach znalazłem swoją ulubioną konsolę z dzieciństwa Super Nintendo . Gram już z 1,5 godz i nie mogę się oderwać
Obrazek

#37
Zazdroszę tej konsoli, mi tylko poczciwy Game Boy został :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#40
Hm, żebym ja coś wiedział o Shimano, to bym powiedział, że albo tak, albo nie :-) Mam kilka takich wytoczonych tulejek i jak nie zapomnę to je pomierzę i nawet spróbuję zrobić im zdjęcie. Bez nich to ani rusz w tej ramie.

#41
el mo pisze:Hm, żebym ja coś wiedział o Shimano, to bym powiedział, że albo tak, albo nie :-) Mam kilka takich wytoczonych tulejek i jak nie zapomnę to je pomierzę i nawet spróbuję zrobić im zdjęcie. Bez nich to ani rusz w tej ramie.
Matko Bosko, Ty żyjesz?
Lodzermensch

#46
No i masz, nie poszukałem tych tulejek... Poszukam w weekend. Ale one są takie dwustopniowe bardziej niż te ze zdjęcia Shimano - z jednej strony węższe, z drugiej szersze :-)

#49
Dla mnie to jeden z ładniejszych FRO jakie wiedziałem :oops: Z jednej strony rower w pewnym sensie "kultowy" z drugiej bardzo budżetowy i schludny. Większość Yetików z tamtych lat jest nafaszerowana cook'ami, ringlami, bullsayami itd. Ten to ich zdecydowanie biedniejszy brat . Czekam z niecierpliwością na finish :)

A to moim zdaniem najładniejszy FRO jaki znalazłem w internetach
Obrazek

#57
sztopi17 pisze:Pijcie więcej :lol: :lol: :lol:
Piję właśnie mój Ty Szerloku:)

Ale ten wykastrowany rower na trzeźwo jeszcze bardziej mi się będzie nie podobał.

Zdrowie!
Lodzermensch