Pytanie.

#1
Szanowni Panowie forumowi decydenci- (najstarsi stażem i niezaprzeczalną swoją wiedzą)- szacun !
Zadam proste pytanie?
1.Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że ( przeczytałem prawie wszystkie teksty z Forum- zajefajne-relacje ze spotkań itd.- poezja -)
- w mojej ocenie jesteście coraz bardziej zakręceni sami w sobie na zasadzie ,, ojciec chwalą nas to my was,, :-D . Uważam, delikatnie rzecz ujmując, że zaczynacie być ,,kastą,, :-/.

#2
rysiek123 pisze:Uważam, delikatnie rzecz ujmując, że zaczynacie być ,,kastą,, :-/
pierwszego czy drugiego sortu ???
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

Re: Pytanie.

#6
rysiek123 pisze: zaczynacie być ,,kastą,, :-/.
Bo to WYJĄTKOWA kasta ludzi ... nawet bardziej niż sędziowie według Pani Gersdorf :lol:
A tacy , którzy dostali drugie życie na forum (JA) są zarąbiście wyjątkowi :-P

#7
rysiek123 pisze:jesteście coraz bardziej zakręceni sami w sobie na zasadzie ,, ojciec chwalą nas to my was,,...
delikatnie rzecz ujmując... zaczynacie być ,,kastą,,
to znaczy, że jeszcze nie nasiąkłeś klimatem

taką obserwację możesz poczynić wchodząc na każde inne forum: z wypiekami, modelarskie, motoryzacyjne...
* KIRK Revolution x 4 * <[shadow=cyan]MISTRAL Vision Alu Pro [/shadow]> < FILMOTEKA >

#8
Hit00r II- szacun za obronę kasty :-P .
Cezary- zgadzam się ,,sto po sto,,. Wczoraj nasiąkłem - ale rakiją i takie tam pierdoły naskrobałem :-/

A dziś ,,ciężko lekko żyć,, :-/

#9
Kolego, ale te klimaty nie kręcą "współczesnych" Tego trzeba było zasmakować samemu, żeby zrozumieć o co w tym chodzi. Chociaż są wyjątki. Mój pracownik na serwisie, młody, rocznik1997, (wszystko co najlepszego go omineło :)) , jak zobaczył, podotykał, pojeździł pewnymi starymi maszynami, sam zachorował. Ale, najważnie, to to, że sam doszedł do tego, że to co dziś jest robione, to zupełnie inna jakość itp.
Ale dla RetroMTB widzę zagrożenie w postaci upływu czasu, i powolnego odchodzenia od manii coraz to starszych bikerów.
Chociaż, może się myle. Kumpel który był w tym roku we Fridrich, mówi, że chyba największe zainteresowanie miały rowery retro powystawiane na stoiskach:)
Ale fakt, masz trochę racji, grono jest dość zamknięte, długo obserwoawałem to forum, zanim się pokazałem, ale to specyfika każdej grupy tematycznej. Na szczęście nie zaobserwowałem zdziczenia użytkowników:)
Na pocieszenie jest fakt, że na tym forum nie ma codziennie dziwnych pytań "amatorów" jak to jest na większości portali rowerowych. Przestałem zaglądać na pewne "współczesne fora", bo tego nie da się czytać, przeglądać.
cron