Prośba o wycenę Retro bajka.

#1
Witam, Bardzo proszę o wycene roweru Trek Fuel 90. Myślałem aby wołać za niego 1500zł. Można powiedzieć że powoli już to retro bike. Stąd wielka prośba do was ile za to można realnie liczyć. Niestety rower stoi i się kurzy w moim mieszkaniu, nie mam miejsca na niego.

Rama ma jeden mankament - odprysk lakieru na napisie trek i malutka wgniotka dopiero po przyjrzeniu pod światło ją widać - w galerii zdjęcie aby ocenić.

Parametry roweru:
Frame: Trek Fuel 90 Rama aluminiowa handmade by USA :) Rozmiar 17,5 - 18,5 Ja posiadam 175cm wzrostu i była na mnie idealna
Fork: Rockshox Sid Team skok chyba 80mm
Fork: Fox Float R 165mm
Crankset: shimano XTR m 960
Bottom Bracket: Shimano
Front Derailleur: Shimano XTR m960
Rear Derailleur: Shimano XTR m960
Shifters: Shimano XTR m960 Dual Control 3x9 speed
Cassette: Shimano XTR m960
Chain: Wipperman Connex
Wheelset: Bontrager Race Lite SE - Piasty Bontrager (DT Swiss) - koła bardzo lekkie i wytrzymałe
Tyres: Bontrager XR1 26x2.00
Brakeset: Shimano XTR M960 z równoległym prowadzeniem klocków
Brake Levers: Shimano XTR m960 Dual Control 3x9 speed
Headset: Crankbrothers Cobalt
Handlebar: Easton carbon EC 90 - Posiada kilka rysek powierzchnowych od stawiania rower o rower
Grips: chilli Grips
Saddle: Terry dragonfly - magnezowe pręty
Seat post: Bontrager
Weight: 10.3kg


http://www.aukcjoner.pl/gallery/026563446-.html#I1

#5
Ja to myślę że autor kompletnie nie wie o czym piszesz ;-). Osobiście w zeszłym roku za kilka tysi sprzedałem Focusa z 2003 (wiesz/widziałeś) i do głowy mi nie przyszło by pierdzielić o retro klasycznym aucie. Lludziom to się z tym napalaniem na zyski retro we łbach przewraca naprawdę, wiem bo retro audio czy retro 8bit też jestem zapaleńcem. Czasem to po prostu handlarze szukający rady czy diament znaleźli a tu kupa. Ale słuszna rada BCM 1PLN i zobaczy że coś mu się coś pokićkało z tym vintage.

#6
Nie pokręciło i nie jestem handlarzem poprostu jest to mój stary rower który chce sprzedać bo stoi i sie kurzy. Nie jestem nastawiony na zysk bo troche lat temu kupiłem go za 4000 zł więc jaki w tym zysk ? No nic wystawie go za 1500-1600 na olx i zobaczymy. Nie zależy mi aż tak bardzo aby go sprzedać najwyżej bedzie stał jeszcze pare lat :)

#8
Cześć ja bym go na stronach ogłoszeniowych na części sprzedał, więcej przez to zarobisz i możliwe że szybciej ci poleci wszystko. Mam nadzieję że to na nowy epokowy sprzęt co by się nam tu pochwalić nowym projektem :-P

#9
dziwne jeździsz w ubijakach i nie wiesz ile wart jest Twój rower! i zakładasz po to konto na forum, czy może rower nie jest Twój i jesteś zwyczajnym slupem ?

#10
Tak czy inaczej rower ktory chcesz sprzedac sam kilka lat temu ujezdzalem. Sprzet z tych lat, ze ani retro, ani mocowania pod tarcze w ramie. Sprzedaj na czesci i pewnie zostanie Ci rama, bo to najslabszy element tego roweru😊 A 1500 za calosc moze byc ciezko. Swoj rozebralem i wszystko ladnie szybko sie sprzedalo, tylko z rama byl problem.

#11
Lukasz pisze:dziwne jeździsz w ubijakach i nie wiesz ile wart jest Twój rower! i zakładasz po to konto na forum, czy może rower nie jest Twój i jesteś zwyczajnym slupem ?
Kolego coś Ci sie namieszało bo nie mam ubijaków pedały nawet nie są wyszczególnione tutaj bo ich nie sprzedaje, widzisz wystarczy parę wyrazów po angielsku i już sie gubisz, proponuje podszkolić troche język bo w tych czasach to troche wstyd.

"piokry1017" Myślałem nad tym ale nie chce mi się bawić na części. Obecnie wystawiłem rower na olx i na allegro dużo osób obserwuje, troche osób pyta ale raczej w styly czy oddam za darmo, a jak mam oddać za darmo to wole aby służył jako wieszak na ubrania :)

Ps. Mocowanie pod tarcze jest ale trzeba adapter założyć do niego. Osoba z mojej bliskiej rodziny ma identyczny rower tylko troche nowszy chyba z 2004 i ma ten adapter, ja akurat rower sprowadzałem ze stanów i nie było tego.

#12
1500 to jest zdecydowanie za mało jak za taki rower. Za tyle w sklepie dostaje się wyrób roweropodobny na stalowej kierownicy, oczywiście wolnobiegu na 7s, z amorem bez żadnych regulacji i może 2-3 komponentami shimano (zwykle wolnobieg, klamkomanetki i RD).
Popieram - jak za półdarmo ma być oddany, to lepiej niech zostanie w domu i nabierze "mocy".
https://www.facebook.com/evobikesycow

#13
Moja wersja jest podobno do adamallowej. Po prostu go nie sprzedawaj. Jeśli miałeś 4000 kilkanaście lat temu na rower to pewnie na pomidorową w barze mlecznym jeszcze Cię stać. Rower nie jest retro ale jest dobry jakościowo i szkoda go oddać byle handlarzynie za półdarmo. Zostaw w spokoju niech się kurzy dalej a nóż najdzie cię ochota za jakiś czas pokręcić tu i tam.