#32
w punkt
Bart, wyobraź sobie, że to jest forum starych samochodów. No wiesz, polonezy, maluchy, syrenki bosto, golfy jedynki, te klimaty.

A Ty wrzucasz tam post za postem, że kupiłeś se dacie logan, i mało pali oraz olej z miski nie cieknie, a szybki nie som na korbe.

no-ja-prdolę

wiesz, co by Ci tam zrobili?
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#33
Spokojnie Panowie. Wiem co to za forum, jestem tu od 2011 roku. Założyłem tylko temat z prośbą o pomoc w wyborze. Mam do tego forum i do Was szacunek i zaufanie. Wolę założyć temat tu (nie koniecznie związany z retro MTB ) niż na jakimś innym forum gdzie siedzą ludzie w wieku chrześniaka mojej żony.
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#34
Nie odbieraj mojej wypowiedzi jako jakiś atak czy coś. Tylko przekonywanie użytkowników , że nowe jest lepsze akurat na tym forum nie ma najmniejszego sensu . A po co robić gównoburzę na 10 stron!

Ja akurat allegro sobie chwalę bo jest to jedyne miejsce , gdzie tak naprawdę może trafić okazje . Trzeba tylko konsekwencji i cierpliwości.

#38
koledze Bartowi ewidentnie się fora pomyliły, ma dwa nowe rower bo z retro chyba zrezygnował (problemy z serwisowaniem ;) ) i szuka uznania i poklasku dla swoich decyzji zakupowych. Zobaczycie to będzie kolejny wątek gdzie raz na 2 tygodnie będzie zdjęcie tego samego roweru ze zmienioną śrubkę ;) taki urok użytkownika, poza tym on wie lepiej bo nowe to nowe :lol: :lol: :lol:

ps. :roll: