#32
Logo na plastikach (w tym przypadku telewizorkach) też jest wykonane laserem "znafco" :lol:
SerwisBajka.pl i NieOceniam.pl

#33
Punkxtr pisze:Logo na plastikach (w tym przypadku telewizorkach) też jest wykonane laserem "znafco" :lol:
Obrazasz ludzi, a masz braki elementarnej wiedzy technicznej i napisalem to z premedytacja na "znafce". Malo tego nie rozumiesz prostego przeslania, ktore widac ze Ci "zyciowi" odebrali poprawnie, jako ZART !!!!
Przeczytalem kilka wpisow na Twojej stronie internetowej, fajnie, jestes pedantyczny, drobiazgowy, przeczytales kilka publikacji, ale wiesz co ? zastanawia mnie jedno, dodam ze pracowalem w tej branzy co Ty i zrezygnowalem, jakim cudem grawerowali, mam swoja wiedze i tu rowniez moge odwolac sie do osoby Jana Nowaka (dziekuje) z centrali Epilog Laser, 20lat temu na skale przemyslowa nie majac urzadzenia do grawerowania laserowego dysponujacego taka dokladnoscia, powtarzalnoscia, oplacalnoscia produkcji.
Jak widzisz podejscie do zagadnien jest conajmniej dwojakie, jedna na prawo jazdy uczy sie testow, a druga kodeksu ruchu drogowego, w efekcie obydwoje beda miec to samo w reku.
Zenujace jest to, ze robisz ze mnie ignoranta, z czego moje pozniejsze posty byly sarkazmem na Twoje obycie, a nigdzie niczego oprocz pustych slow, nie pokazales.
Potnij, pozginaj, ulam, pogryz,wyprodukuj, bedziesz mial dowod, ktorym mnie przekonsz, a nie dzwon do przyjaciela, co Cori delikatnie, zeby nie bylo poraz kolejny spinania, Ci napisal.
A teraz z grubej rury, ludzie siedzacy w rowerach do zgraja ignorantow z mierna wiedza techniczna i potwornym EGO ( zauwaz ze pisze ogolnie ) najlepsze czesci sa obrabiane CNC :shock: na lozyskach maszynowych :shock: anodowane :shock: spawane przez roboty :shock: i to jest powielane przez sprzedawcow, mechanikow, pisma branzowe i samych uzytkownikow.
Marketing !!, gawiedz ma kupic i tyle, a Ty sie spinasz na technologie, ktora Ci od marketingu Ci podsuwaja, niezle co ??

Zeby nie byc goloslownym odniose sie do tego co napisalem wyzej podpierajac sie przykladem z Twojej dzialalnosci.
http://serwisbajka.pl/serwis-chris-king/
Przedstawiasz w tym opisie szereg operacji ktore narzucil Ci producent i piszesz jakie to wazne i tylko takie dzialanie jest poprawne. Wlasnie tak dziala MARKETING !! dali Ci narzedzia do niszczenia, pozornie naprawiasz, a niszczysz i oni to wiedza.

I to wszystko przez jedna pare klamkomanetek Shimano XTR :lol: :lol:

Przepraszam po raz kolejny za swoje wypociny i jezeli kogos urazilem zwlaszcza kolege Punkxtr.

#34
2ass rzucasz się jak Cygan po miedziaki do fontanny. Twój post to zbitka właściwie "niewiadomoczego". Skaczesz z tematu na temat, robisz chaos - podobnie jak chaotyczna jest Twoja wiedza czy raczej jej brak. 20 lat temu... wtedy automatyka i robotyka była już w Japonii rozwinięta na bardzo wysokim poziomie, a pamiętaj, że te grupy wykonywano właśnie tam.
A tematem o Chris Kingu przebiłeś wszystko co tutaj dotąd przeczytałem :-) Jest to tak, wybacz dosłowność - głupie - że nie wiem jak się do tego odnieść :lol:

Cóż mogę więc napisać... najwyraźniej producent robiąc najtrwalsze łożyska w przemyśle rowerowym (ten sam suport, stery i piasty jeżdżą ze mną katowane w zawodach od lat) zrobił mnie w konia i naciąłem się kupując jego narzędzia. Na szczęście 2ass z Wrocławia uświadomił mnie w temacie i zaraz zażądam zwrotu pieniędzy. Choć... nie, chyba mnie jednak 2ass nie przekonał ;-) Wybacz ironię ale na tak postawiony zarzut mogę tylko ironizować :-)

Taką jeszcze prawidłowość zauważyłem: czepiają jak Ty powyżej się jedynie ci, którzy z najróżniejszych powodów nie robią tego co ja czy podobne serwisy. Zresztą jak piszesz, sam zrezygnowałeś. Kiedyś rzeczywiście mi to przeszkadzało, dziś wiedząc jak to działa tylko się uśmiecham :-)

A na koniec przeprosiny przyjęte, nie ma się co obrażać. Jeśli uraziłem Cię w którymś poście również szczerze przepraszam. Wiemy już chyba wszystko w temacie i możemy iść na rowery.
SerwisBajka.pl i NieOceniam.pl

#35
Punkxtr pisze:2ass rzucasz się jak Cygan po miedziaki do fontanny.
Gdybys tego nie napisal temat bym zakonczyl, jestes typowym mechanikiem, wiem wszystko, a reszta to ignoranci i moge ich dowoli obrazac. Poprzez to co napisales widac ze nie zrozumiales ani jedenego zdania ktore napisalem.
Dyskusje z Toba traktuje jak gre w szachy z golebiem.
Bez odbioru !

#36
Przecież to tylko ŻART, wszyscy "życiowi" zrozumieją.
Dyskusje z Toba traktuje jak gre w szachy z golebiem.
Odważne stwierdzenie jak na kogoś, kto nie potrafi kupić nic na ebay :lol:
Z mojej strony temat zamknięty, pa.
SerwisBajka.pl i NieOceniam.pl

#37
Punkxtr pisze:Odważne stwierdzenie jak na kogoś, kto nie potrafi kupić nic na ebay :lol:
Jedz dzieciaku na rower wreszcie i pozdrow Krzysia od nas
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#38
Z niektórymi w tym wątku nawet ich nie lubiąc czy z nimi się nie zgadzając można wejść w polemikę, a ty nawet dobrej riposty nie umiesz staruszku :-) wyprowadzić, kilkakrotnie już miałem się okazję o tym przekonać.
SerwisBajka.pl i NieOceniam.pl

#39
polemika z toba ???? nie zartuj ......slaba wiedza ale gorsze ze brak elementarnego gustu

:idea: pierwszy lepszy przyklad to ten gniot na ramie Colnago z lat 90
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#40
Marcinie ciśnienie ci skoczyło, więc pozwól, że rozładuję nieco napięcie dedykowaną ci fraszką J. Tuwima "Na pewnego endeka co na mnie szczeka" :-)
SerwisBajka.pl i NieOceniam.pl

#41
Punkxtr pisze:Przecież to tylko ŻART, wszyscy "życiowi" zrozumieją.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#42
No i zobacz jacy z nas żartownisie :lol:
SerwisBajka.pl i NieOceniam.pl

#43
Punkxtr pisze:Marcinie ciśnienie ci skoczyło, więc pozwól, że rozładuję nieco napięcie dedykowaną ci fraszką J. Tuwima "Na pewnego endeka co na mnie szczeka" :-)
odnosnie fraszki .....tez zacytuje z ciebie

"odwoływanie się do polityki jest mierne ale zrozumiałe jak nie ma się nic merytorycznego do powiedzenia "
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#44
To odwołanie do poezji, nie polityki mój ty nieumiałku ;-)
EDIT: PW idzie do ciebie. Miej trochę rozumu i zakończ to przynajmniej w tym wątku.
SerwisBajka.pl i NieOceniam.pl

#45
Punkxtr pisze:To odwołanie do poezji, nie polityki mój ty nieumiałku ;-)
o mylisz sie bardzo ...bardzo sie mylisz ...to byla jedna wielka polityka
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#46
Znam genezę ;-)
SerwisBajka.pl i NieOceniam.pl

#47
Punkxtr pisze:Znam genezę ;-)
to po co smecisz ????
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#48
Pośmialiśmy się, pożartowaliśmy, trzeba wiedzieć kiedy jeszcze można, a kiedy przepychanki są na poziomie gimnazjum. Z mojej strony w twoim kierunku to wszystko, resztę masz na PW.
SerwisBajka.pl i NieOceniam.pl