#5
Jak rozwaliłem auto to pękło mocowanie lampy przedniej, w takim miejscu gdzie mała powierzchnia a siły spore przy dokręcaniu. Chciałem szukać nowej lampy ale blacharz mnie zapewnił że bez problemu to pospawają, no i już minęło sporo czasu i się trzyma a śladu też prawie nie ma. Tylko kwestia czy taka naprawa w tym przypadku będzie się opłacała.
Lodzermensch

#8
Nie jest ryzykowne klejenie takiego elementu? Ja chyba bym się bał na tym jeździć.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#9
Chlorek metylenu rozpuszcza obydwie powierzchnie. Jak wyparuje to nie ma różnicy w strukturze w porównaniu do samego materiału. Niestety jednak nie działa na niektóre materiały. Mogę na zlot wziąć troszkę tego specyfiku...
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#10
dodo1989 pisze:Chlorek metylenu rozpuszcza obydwie powierzchnie. Jak wyparuje to nie ma różnicy w strukturze w porównaniu do samego materiału. Niestety jednak nie działa na niektóre materiały. Mogę na zlot wziąć troszkę tego specyfiku...
A mocno kopie?
Lodzermensch

#12
Bardzo mi przykro, ale musiałem je wyrzucić bo zapewne uznałem że nie będą mi potrzebne. Znalazłem jedynie pedały A550 w ładnym stanie, więc mogę Ci je sprezentować, jeśli zrobisz z nich użytek
cron