Wheeler 1700 napęd

#1
Rower retro jak najbardziej bo lata 90'te. Może wybaczycie, że nie MTB.
Musze wymienić napęd w rowerze żony. Kaseta, korba. Co warto założyć z nowego osprzętu lub ewentualnie czego szukać z tanich a dobrych używek. Nie koniecznie shimano, wiadomo jak jest ze współczesnym sprzętem. Kobietka z niej drobna i lekka, więc raczej starczy na dłuugo. Rower kupiony lata temu już jako używka. Jeździ jeszcze na oryginalnym osprzęcie i przyszedł kres. Może ktoś miałby coś ciekawego co się nada. Napęd 3x7, bo takie niedawno gripshifty założyliśmy. Manetek nie chciałbym zmieniać po raz: nowe założone, dwa: żona już do gripów przyzwyczajona.

#2
Dla mnie synonimem niskiej ceny i dobrego działania były grupy stx i stx rc, przy czym wersja rc to dla mnie jeden z lepszych szpejów jakie kiedykolwiek miałem. Możesz śmiało szukać takich części, bo zdarzają się jeszcze aukcje bez wpisów, retro, kult itd. i wtedy np. przerzutkę kupisz za 35 złotych, a nie 90.

#3
Z przerzutkami mam mniejszy problem. Coś w garażu znajdę. Raczej szukam kasety i korby. Cała sprawa z wymianą wynikła dlatego, że zerwał się łańcuch i z nowym zębatki jak można było się spodziewać niestety się nie zaprzyjaźniły. Trochę się obawiam używki wysyłkowo żeby nie było, że wymienię a będzie tak samo.