Łańcuch - Master Link

#1
Cześć, mam taki master link jak na obrazku poniżej, i powiem szczerze że zgłupiałem. Niby mam dużo innych linków/pinów ale dla spokoju duszy chciałbym się dowiedzieć jak się to montuje, bo dostałem z jednym z łańcuchów zamówionych online i rozwiązanie mnie zaciekawiło. Niby fajnie, wsadzam jeden bolec do tej prowadnicy, przejeżdżam do końca ale drugi nawet nie jest blisko osi tego powiększonego otworu. Może od złej strony do tego podchodzę a może mam użyć kombinerek? Chociaż ta opcja siłowa raczej nie wyjdzie bo oś otworu od osi pina jest tak daleko że prędzej złamię tę złączkę, może ja wszystko robię dobrze, a sam master link jest z jakiejś lipnej serii. Pomocy bo nie mogę spać!

([fade]To nie jest temat do trollowania, montowałem dziesiątki różnych master linków i nigdy nie miałem takich probemów)[/fade]

Obrazek

#6
dobry szybki patent, stosowany teraz nawet przez Shimano, a spinki takie nie pękają same z siebie, należy smarować łańcuch jak ktoś zapomniał ważący 50 kg .

Lepsze sa spinki stadardu Srama , bo sa przesuwne i wielokrotnego użytku.

Te z tematu są opisywane przez producentów jako jednorazowego uzytku, choć delikatnie wyginajac można to robić pare razy.
Dobra też jest jako zapasówka w trase.
www.velotech.pl