#2105
Najgorsze są te przejścia gdzie po zimie zalega syf który ludzie zostawili przeziw zimie i musi minać kilka tyg deszczu żeby to pozmywać i potem ciepełko. Wiosna ten zapach powietrza aż chce się jezdzić :-)

#2109
Brawo Yves! 8-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#2110
Wczoraj udało mi się wjechać na pierwszą górkę w tym sezonie - łańcuch Pohorje w Mariborze. Wszyndzie błoto jeszcze, a trasy dh, które się tu znajdują, toną w liściach i są bardzo słabo utrzymane.

Mimo wszystko można było sobie dechnąć pełnym płucem - uzdrowisko w porównaniu do krakowskiego powietrza przez ostatnie miesiące :)

fotki - https://drive.google.com/open?id=0B91U_ ... zRoZnJqdjA


Obrazek
Obrazek

Scott Superamerican 1994
Alpinestars Cro-Mega DX 1991[/b]
Alpinestars Al-Mega 1991

#2115
ale jaja :lol: a z ta judyta to juz wogole :lol: :lol: :lol:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2121
YvesMoi pisze: Syngenta Koronowo Challenge 2017
Dwa bidony ;) maratonik ??? dla odmiany
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2124
Wiosna pełną gębą. Zielono, pachnąco, głośno od ptasiego śpiewu. Widziałem polującego lisa.
Dzisiaj wsiadłem na rower o godz. 4:30, a o 10:15 wróciłem już do Częstochowy :) Spodobało mi się i kiedyś to powtórzę.
W drodze powrotnej mijałem sobotnich wycieczkowiczów, raczej zdziwionych, bo przecież jechałem w niewłaściwym kierunku :)
Załączniki
20.05 Zamek.jpg
20.05 Sokole.jpg

#2126
Heh niespodziewanie stałem się dziś posiadaczem aparatu fotograficznego. W dodatku startując na rowerze z mojego ulubionego gatunku "ni pies ni wydra" z rocznika anno domini 1993 ;-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek