#5
no a jak inaczej :-)
stan nie jest fenomenalny, ale po prawdzie, jest to jedna z dwóch ram Scotta AD 1988 jaką w ogóle widziałem (kiedyś rzuciła mi się w oczy na hamerykańskim jebaju aukcja z Sawtoothem 88) Z resztą o ile ram 90+ jest sporo, o tyle tych starszych jest jak na lekarstwo A paradoksalnie te same modele byly robione na lepszych rurach i wyposażane w lepsze komponenty...
Tak czy owak - jest, prawdopodobnie jedyna w Pl ramka Scotta datowana na rocznik 88 :-D

Kilka fotek zaraz po dłuuuugej podróży

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Zwróćcie uwagę że rok 1988 to czas zimowych igrzysk olimpijskich w Calgary (Kanada) Na górnej rurze ramy (w sawtoothie było identycznie) możecie zobaczyć kanadyjski liść klonowy wraz z symbolem nart oraz napisem "ski pool canada" oraz sygnaturę która była także na widelcu 89 - "us ski team official supplier" - czyżby Scott mieszał się w jakiś sponsoring? firma przecież od lat ma w asortymencie także sprzęt zimowy....

Na dokładkę skan z niemieckiego czasopisma przesłany przez Thomasa (tego gościa z którym porównujemy nasze 89-tki) - jedyny jak na razie materiał drukowany, jaki widziałem z osiem-ósemką

Obrazek
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#15
Marcin - nie moge znalezc postu w ktorym podawales, ze uzyjesz piast hg50 i jakiejs z wysokim kolnierzem.

Zdradz co to za piasta z przodu - Normandy? Maillard? Jak myslisz - da sie taka piaste jakos uszczelnic? Np. uzywajac konusow z gumowym oringiem od shimano?
Obrazek
cron