#2
Lubania czy Lubonia?
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#4
Nie jednemu psu Burek.
Daj mapkę jaką to będzie super dokumentacja dla zamiejscowych ignorantów.
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#8
no a jaki zdziwiony był ... że mu gps nie działał w aucie w lesie hahahahah a nam w komórkach działał super , takie to ciulowe auta robią teraz , zwykła Łada Niva go objechała dookoła pózniej hehehhee , jednak głupich nie sieją ....
www.velotech.pl

#12
skeevo, skolioza, pliz, gość myślał, że ma auto terenowe, a miał bm xcośtam, furę do podjeżdżania pod szlaban w miasteczku wilanów.

Ewentualnie zastosował manewr myślowy: "co, ja nie pojadę?", i podjął bohaterską szarżę drogą na Lubań. Co w sumie na jedno wychodzi.

Tak więc bohaterska obrona kapitana polskiego kapitalizmu, który postanowił rozjechać leśną drogę bo mu się nie chciało poczekać aż służby rozładują powypadkowy korek na zakopiance, jest pogłębianiem beki. Nie brnijcie w to, błagam.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#13
ja gościa nie bronię (zwłaszcza, że z tego co pamiętam, jest wyraźny zakaz na dróżce prowadzącej z osiedla przy zakopaiance w kier. Lubonia), odniosłem sie jedynie do poniżej przytoczonej odpowiedzi Piotra, która to jest dla mnie większym kuriozum, niż wjazd pseudo-terenówka w teren:
czyli gość jest głupi bo ma drogie auto które nie jest terenowe?
tak
strach więc jest mieć drogie auto - i to nie dlatego że się o krzaki porysuje...
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#14
i to jest własnie typowy przykład na forum jak dyskutujemy w temacie nie o temacie , jak zaobaczyłem auto w lesie i debila koło niego to pierwszy odruch że zadzwonie po słuzby aby gnoja ściągnęły i mandat zapłacił jeszcze , a potem żałowałem że mu nie pokazałem drogi zwrotnej takie, żeby go nawet traktorem nie wyciągneli , ot burak głupi powiedzmy sobie szczerze i kończmy ..

a nie ruszyło nikogo że piękna pogoda, trasa i widokowa i wyposażona w błoto aby nie była nudna itd , ze mi chłopaki posneli na polance ..... i ze warto było w góry uderzać , bo to ostatni weekend chyba ciepłej pogody jak patrze na temperatury .

Przy okazji Skolioza pojechaliśmy tą odnogą co pisałeś , ale od schroniska dopiero , bo wczesniej jakoś nam uciekła , czy jest lepeiej ? nie wiem w sumie podchodziliśmy krótko a przed bramą na rowerach ścigaliśmy sie z Aldkiem finish był ostry :lol: a M. nas tylko nakręcał :-D
www.velotech.pl

#15
to oczywiście jest dyskusja czysto akademicka, ale owszem, tak, jest źle, że TACY ludzie mają drogie auta w biednym kraju.
Dla mnie koniec tematu, chętnym na dalszą kabałkę polecam refleksję, że my widzieliśmy tego pana w jego całym zjawiskowym ęturażu, a Wy nie.

Piotr - z drugiej strony, jakbyśmy wjechali tą drogą, to zjazd tym ostatnim kawałkiem, cośmy go pchali, tyż byłby fajny.

A tak w ogóle, to dziś u nas znienacka chycił mróz, i nawet leciutko przypruszyło. Więc alleluja, bracia!
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/