#32
Może tak wtrącę skoro jesteśmy przy Treku ... rama do sprzedania w rozmiarze 19,5 cala - oddam w dobre ręce komuś kto o nią zadba. ( nie jest moja )
Załączniki
trek1.jpg

#39
veng pisze:
hit00r pisze:Kiedyś miałem fantazje - zgadujta co to za wheelset :mrgreen:
Super szytki :lol: :lol: :lol: :lol:
koła od niemieckich transporterów Sd.Kfz. 250, Sd.Kfz. 251
NO PROSZĘ :!: :!: :!:
BRAWO BRAWO 8-)
Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się żeby ktoś wiedział ... ewentualnie że to kola od czołgu :lol:

#40
Nadszedł czas na koniec Corrado mnie zmobilizował o to efekt
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
Załączniki
DSC_10695.JPG
DSC_10696.JPG
DSC_10697.JPG
DSC_10698.JPG
DSC_10701.JPG
DSC_10702.JPG
DSC_10691.JPG
DSC_10692.JPG
DSC_10708.JPG
DSC_10704.JPG

#43
I to jest PIĘKNY rower :!:
Ten klimat - nie za stary nie za nowy :lol:
Jak dla mnie esencja Retro stylu :-)
Rogi dość dziwnie wyglądają ale w tym rowerze nie dziwą ...
Takiego Icon'a kiedyś kupiłem i to był prawdziwy szał jak na owe czasy :-P
Postawić koło mojej Skociny i trzasnąć wspólne zdjęcie bo mniej więcej podobne wiekowo i osprzętowo :mrgreen:
Walnij go na rower roku ;-)
Moim zdaniem zdecydowanie lepiej wygląda na XTR niż na XT ... no ale to tylko moje zdanie.
A korbę skąd masz w tak ładnym stanie :?:
Ona jest nowsza w stosunku do tego co powinno być to samo hamulce ...
Tobie by się przydały heble z mojego roweru a mnie z twojego ... to samo tyczy się głównego blatu korby ... zamianka :mrgreen: :?:
Mam nowy duży blat od 950 :!:

#44
hit00r pisze: Postawić koło mojej Skociny i trzasnąć wspólne zdjęcie bo mniej więcej podobne wiekowo i osprzętowo :mrgreen:

chyba nie :lol:

zmień forum bo to nie esencja retro stylu , chyba ze za retro uważa sie końcówke lat 90 tych .....a wcześniej była epoka dinozaurów ........
www.velotech.pl

#45
Piotr pisze:
hit00r pisze: Postawić koło mojej Skociny i trzasnąć wspólne zdjęcie bo mniej więcej podobne wiekowo i osprzętowo :mrgreen:

chyba nie :lol:

zmień forum bo to nie esencja retro stylu , chyba ze za retro uważa sie końcówke lat 90 tych .....a wcześniej była epoka dinozaurów ........
Ech dziaduniu :roll:
Dla mnie Retro to jest właśnie końcówka lat 90 :!: bo nie jestem takim zabytkiem jak ty.
To są sprzęty , które pamiętam a nie te starsze.
I dla tego dla mnie ten Trek i moja Skocina są najlepsze i najpiękniejsze bo kiedyś były moim marzeniem ...
Ktoś zabytkowy taki jak ty pewnie woli coś ze schyłku lat 80 ...
Nie wszyscy są tacy młodzi jak ja :mrgreen:

#48
Piotr amor jest oryginalny od tej ramy, zobacz rama ma wstawkę w takim samym kolorze reszta zawiera to co powinno (te znawca tematu niby🔨)o Pameli możesz tylko pomarzyć a tak na poważnie bombek wieszać nie będe żeby Ci się podobało.Czyżby szansę na rower roku ci maleją :mrgreen:
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#49
po mojemu xtr sie już przejadł pare lat temu już na forum , wszyscy za xtrem ganiali .

Fakt , ciągle czekam na coś oryginalnego i nie musi być z wysokiej półki , coś w stylu - " zachwyciła mnie Twoja historia "
www.velotech.pl

#50
Masz rację ale coraz trudniej skompletować całą grupę ja mam jeszcze 3x8. Zwłaszcza 900. 910.95..a nas trudno będzie czymś zaskoczyć
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#51
piotrex pisze:Masz rację ale coraz trudniej skompletować całą grupę ja mam jeszcze 3x8. Zwłaszcza 900. 910.95..a nas trudno będzie czymś zaskoczyć
Jemu to się zawsze coś nie podoba - OLEJ TO :mrgreen:
A ten Trek powinien być na 950 jak już no ale czepiam się trochę :-P
Mimo to i tak jest ładny i hejty czcigodnego staruszka tego nie zmienią 8-)

#52
Żeby mnie sie podobało , to coś musi być spójne, to ze firma wypuściła coś wcale nie oznacza że zrobiła to ze smakiem , może po prostu takie dostali komponenty i doładowali pomarańczową naklejke na rame aby pasowało .

Niech Ci juz będzie że ten amor , ale kompletnie nie pasują po mojemu te szare komponenty, ani do ramy , ani do XTR, widziałbym tu czarne dodatki , no i te paskudne rogi .... nie wygladają rasowo jak do maszyny pościgowej :mrgreen:
www.velotech.pl

#53
Piotr nie zrobię 9800 na czarnym lx ale obręcze wymienię na czarne bontragery
Hitler Piotr ma swój świat bardzo okrojony ale to nie nam osądzać
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#54
Jest chwila czasu na zmiany,wymienione kola,korba ,amorek,oponki.
Co sądzicie na lepsze czy gorsze te zmiany ,waga 10,300
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
Załączniki
DSC_1416m.jpg
DSC_1415m.jpg
DSC_1414m.jpg
DSC_1413m.jpg
DSC_1411m.jpg
DSC_1412m.jpg
DSC_1410m.jpg
DSC_1409m.jpg
DSC_1408m.jpg
DSC_1407m.jpg

#56
Kolorystycznie lepiej pasował ale szprychy ocierały o amorek plecione na słoneczko.Amor jest wyższy o 2 do 3 cm no ale waga 300 w dół. Może jakieś akcenty czerwone
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#57
piotrex, jak bys kiedys chcial sprzedac daj znac
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#58
Retromen pisze:piotrex, jak bys kiedys chcial sprzedac daj znac
Ten to już wszystko "kupuje".
A odnośnie roweru to amor ładny ale rocznikowo nie pasuje , koła ciekawe.
Dlaczego jeszcze nie wywaliłeś w cholerę tych SYFIASTYCH rogów :!: :shock:
Wsadź jakiegoś Tune albo cokolwiek innego - WCS tylko nie te obskurne kabany :-x

#60
DOMAN pisze:To mostek przy okazji jeszcze. No i wtedy byłby fajny rower.
Mostek to NAJMNIEJSZE ZŁO.
Wiem bo kiedyś taki kupiłem nowy.
A te nieszczęsne rogi są obskurne nawet po wyjęciu z pudełka :-/
Obecnie rower nie trzyma się oryginału więc można popuścić wodze fantazji i wywalić takie badziewia.
SID wygląda mi na 2002 rok.
cron