#6
wisz co - chyba musze zaczac dokladnie przegladac ten dzial.... (chociaz pamietalem, ze cos wspominales o wyjezdzie singlowym..., a rower w tych klimatach obcykam i moze wrzuce tez do galerii;)

nawet nie zdawalem sobie sprawy, ze w takim zadupiu jak "Mlynka" - stoi jeszcze jakis bukero! i to w stanie (przynajmniej z Twoich fot Marcin wnioskuje), calkiem ladnym - porownywalnym z tymi na poj. drawskim. Musze sie kiedys tam przejechac...

nie doceniamy niektorych miejscowek - juz wspominalem o tajmniczych dolinach w okolicach Korzkwi, a wczoraj mialem okazje zapuscic sie na petle wokol Owczar-Michalowic, gdzie dlugie asfaltowe podjazdy potrafia wycisnac z czlowieka 7-e poty! (szczegolnie w slabo-wentylowanych butach;P) ale co ja gadam - na pewno wielu z was dobrze zna widoki jakie obserwowac mozna w dobra pogode z tych rejonow - miazga jednym slowem!
Obrazek

#7
no ja też nie wiedziałem - wyczaiłem na mapie
Te dwa na fotkach znajdują się po prawej stronie jadąc z Krk Niestety są prawdopodobnie na terenie prywatnym, ogrodzonym czymś w rodzaju siatki zabezpieczającej pola paintbolowe Nie udało mi się znaleźć właściciela, siatka była dość luźna więc się subtelnie poszarogęsiłem Bunkry są w ziemnych zagłębieniach, przy jednym leżało trochę "imprezowych śmieci" więc szczerze nawet nie zaglądałem do środka....
Wedle mapy są też bunkry/bunkier po drugiej stronie drogi, miejsce mniej więcej zlokalizowałem ale brodzenie w mokrej od rosy trawie powyżej pasa odpuściłem
Jeszcze dalej w głąb przy lokalnej drodze prowadzącej przez wieś do kopalni miał znajdować sie rów przeciwczołgowy - wytypowałem która to mogła być forma terenu, obecnie jednak nie robi żadnego wrażenia...

Szkoda ze włodarze miejscowości nie pomyślą o jakiś choćby tabliczkach kierujących / informujących - możliwe że chociaż lokalne sklepy mogłyby na tym zyskać poprzez większą ilość odwiedzających (biorąc pod uwagę że jeździ tam autobus podmiejski a nieopodal jest kawał lasu ciągnący się przez Rudno prawie aż do Trzebinii, mogłoby to być dodatkowym argumentem dla wycieczkowiczów aby wlaśnie tu rozpocząć trip)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA