#92
Adamello pisze:Nie mam czasu teraz się rozpisywać, ale trymam stronę dyrektora. Są ciekawsze i bezpieczniejsze miejsca w tej okolicy niż najwyższe pasma Karkonoszy.
Gdybyś miał rację to te całe tabuny "turystów" by tutaj nie przyjeżdżały do Karpacza i Szklarskiej.
Dyrektorek zagrabił najciekawsze i najładniejsze tereny.
Żeby było jasne - nie popieram a wręcz nienawidzę niszczenia lasu terenów i wszelkiej przyrody a na widok myśliwych psychopatów z bronią zabijających dla zabawy krew mnie zalewa.
Ale to nie zmienia faktu że te ograniczenia dyrektorka są absurdalne - rozumiem jeszcze quady albo crossy - hałasujące ryjące wszystko i smrodzące - można się doczepić ale rower!?
Zupełnie mnie rozbraja opinia ludzi , którzy tutaj nie mieszkają ale wiedzą najlepiej gdzie jest najładniej.
Trasy owszem są w zupełnie innych miejscach też ale to się ma nijak do wjechania na same szczyty a potem zjechania z nich.
To tak jak byś wchodził na Mont Everest i w 2/3 drogi zawrócił bo jakiś głąb ustawił tabliczkę - ZAKAZ WSTĘPU a dlaczego zakaz - BO NIE I JUŻ :!:
Skoro Park Narodowy jest dla ludzi to do jasnej cholery co ja jestem psem , kotem , żabą!?
Nie ja po prostu jestem z innej planety bo się poruszam na rowerze a łażenie na piechotę mnie nie bawi.

Dlaczego wszyscy nie są tacy skorzy do rozmowy o SPRZĘCIE np o konkretnym amorze , korbie czymś takim tylko zawsze to schodzi gdzieś na boczny tor a potem admin się czepia że nie na temat :shock:

#93
Nie no ale jak dla mnie przeginasz, obrażasz innych i nie szanujesz ich poglądów. Chwalisz sie ze masz w gdzieś prawo. Gadasz w stylu moja racja jest mojsza niż twojsza ale moja jest racja najmojsza!!! Niedługo to z JP nam tu wjedziesz, plujesz jadem i prostactwem. Ogarnij sie bo warna złapiesz bo w sumie już teraz zasługujesz.

#95
skolioza pisze:hit00r, mozesz sobie miec wlasne zdanie i go bardziej badz mniej udolnie bronic
Jednak dyskutujemy tu na pewnym poziomie nie wyzywajac sie wzajemnie. Zlamales ta niepisana zasade w stosunku do Piotra dlatego ode mne masz warna
A on to co święty ?
Skoro ja otrzymałem to on też powinien dostać ostrzeżenie.
Naprawdę usiłowałem się nie wpieniać ale niektórzy aż się prosili bym pokazał swoje gorsze oblicze.
I to nie ja zacząłem się przychrzaniać.

#96
Hubert pisze:Nie no ale jak dla mnie przeginasz, obrażasz innych i nie szanujesz ich poglądów. Chwalisz sie ze masz w gdzieś prawo. Gadasz w stylu moja racja jest mojsza niż twojsza ale moja jest racja najmojsza!!! Niedługo to z JP nam tu wjedziesz, plujesz jadem i prostactwem. Ogarnij sie bo warna złapiesz bo w sumie już teraz zasługujesz.
A oni szanują moje poglądy i nie obrażają - nie rozbrajaj mnie.
Ty akurat niewiniątkiem nie jesteś.
Chciałem rzeczowej dyskusji na temat czysto sprzętowy to nie bo ci źle i musiałeś dołożyć swoje 3 grosze.
Chciałeś to masz.
Mam GDZIEŚ IDIOTYCZNE PRAWO a nie prawo w ogóle a to zasadnicza różnica.
Boli ciebie to że ktoś ma odwagę olewać system jeśli on jest zły ?
Chyba boli.

#97
Ja powiedziałem swoje racje z którymi wiele osób by sie zgodziło a Ty zamiast stwierdzić: "Ty lubisz ht ja jednak wole fs ale jak chcesz ht to miej" to sie zachowujesz jak dzieciaczek z takim czymś: " ht to szajs co ty wiesz o rowerach tylko fs i moje jest najlepsze nic nie wiecie nie macie fula to nie wiecie co to jazda itp" jesteś na forum i miej świadomość że tu może każdy mieć inne poglądy i trzeba sie z tym pogodzić a nie z nimi walczyć.

Co jak co ale ruszyć Skolioze to już jesteś za to skończony. Tak Skolioza to bóg i stworzyciel forum i to wszystko jest dzięki niemu a ty zachowujesz sie tak jakbyś u niego był i stawiał klocka na dywan. Wiadomo że zawsze będa spiny na forum ale zganiając na Skolioze to tak sie zachowujesz tak: " dostałem rozwolnienia po starym jogurcie i to jest wina przemiera,prezydenta, rządu, prezydenta miasta bo to sie stało na ich terenie" dokładnie tak to wygląda.
Boli ciebie to że ktoś ma odwagę olewać system jeśli on jest zły ?
Weź o czym Ty mówisz :roll:

Ta niepisana zasada to nie jest wymysł forum i ona obowiązuje w każdej sytuacji i się zwie KULTURA :!:

#98
Hubert pisze: Co jak co ale ruszyć Skolioze to już jesteś za to skończony.

Oj chłopcze chłopcze ... widzę że z Polskiego masz 3+ z wypracowań , umiesz lać wodę.
Lizuskowatość do admina jakoś ci nie pomogła bo cię ostrzegł 2 razy :mrgreen:
Zakończmy ten temat bo mnie ( słowo uważane powszechnie za obelżywe ).

IGNORUJĘ WSZELKIE ZACZEPKI BO Z BETONU SIĘ NIC NIE WYDOBĘDZIE I NIE CHODZI MI TU TYLKO O CIEBIE :-D

#99
Lizuskowatość do admina jakoś ci nie pomogła bo cię ostrzegł 2 razy :mrgreen:
Nie 2 razy a raz.
Ja warny dostałem za to że jestem rowerowa pierdoła i nawet matka mi to powiedziała jak byłem z nią w rowerowym :-P
Ja mam nerwy na wodzy i nie wyzwałem żadnego forumowicza mimo wielu sytuacji kiedy aż ktoś sie prosił.
IGNORUJĘ WSZELKIE ZACZEPKI BO Z BETONU SIĘ NIC NIE WYDOBĘDZIE I NIE CHODZI MI TU TYLKO O CIEBIE
Oj chyba poszukam u siebie guziczka "dodaj ostrzeżenie"

#100
hit00r,
przeczytaj sobie raz jeszcze post Piotra http://forum.retromtb.pl/viewtopic.php?p=89452#89452 w którym neguje Twój pogląd acz cię nie wyzywa
Następnie przeczytaj swój http://forum.retromtb.pl/viewtopic.php?p=89476#89476
ze szczególnym naciskiem na personalne określenia, których użyłeś wobec rozmówcy nie tyczące się stricte tematu, które mogłyby być bez problemu pominięte (pisząc wprost obelżywe: Ty pacanku, I nie bredź mi tu bałwanie, pierwsza lepsza ciota taka jak ty, Tylko muły takie jak ty, Więc stul dziób)
i zauważ różnicę
Zauważysz - zrozumiesz, nie zauważysz i będziesz dalej brnąl w taki styl to nie oczekuj pobłażania Tak jak Hubert napisał - kultura, szanujmy się nawet jak sie nie zgadzamy
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#101
skolioza pisze:hit00r,
Zauważysz - zrozumiesz, nie zauważysz i będziesz dalej brnąl w taki styl to nie oczekuj pobłażania Tak jak Hubert napisał - kultura, szanujmy się nawet jak sie nie zgadzamy
Adoptowałeś tego całego Huberta czy co :shock: :!: :?:
Ja olewam temat bo nikt nic ciekawego o sprzęcie nie napisał.
Odpowiem tylko na rzeczowe posty odnośnie sprzętu.
A ujadaczy mam tam gdzie słońce nie dochodzi.

#102
Do Ciebie nie dociera to że pokazujemy Ci jakie buractwo uskuteczniasz? Ty nic i udajesz że wszystko ok i jeszcze dalej w to brniesz.
Przed chwilą Skolioza poraz kolejny Ci pokazał co nie tak a Ty jeszcze dalej świadomie to samo.

#105
Rozwalacie mnie :->
Hubercik upierdliwy jak drzazga w fiu... :->
Admin z kolei musi coś zrobić żeby nie było że nic nie zrobił.
Wasze kolejne posty mnie prowokują do pisania o dupie Maryny.
Chcecie to mogę pisać tylko że boli mnie to iż zamieściłem foty swoich sprzętów i przez takie coś niczego ciekawego się nie dowiem ani inni użytkownicy tego forum też.
Ciekawe ile jeszcze razy ktoś tu zacznie bredzić i lać wodę a potem narzekać że ja mu odpisałem nie zgodnie z tematem.

#107
rurokura pisze:Jakiej klawiatury używasz ?
Uczęszczałeś na zajęcia z mistrza klawiatury ?

p.s. jaki jest cel łączenia szmatowatych opon i shivera dc ?
WTF!?
O co ci chodzi ?
Co to są szmatowate opony ?
Semislicki ?
Jeśli chodzi o semislicki to specjalnie założyłem żeby osiągnąć tam jak najwyższą prędkość.
Normalnie ich nie używam. :mrgreen:
PS klawiatura OPTIMUS ... trochę skatowana jeśli chodzi o spację :-o

#108
Mnie bardziej zastanawia sens wstawiania drogiej i delikatnej korby xtr do roweru DH?
Jak kojarze to ten xtr nie jest na tym ht2 co lx i xt tylko na czymś przypominającym pierwszy octalink. Imo ta korba sie rozwali tu powinna być hone lub co innego pasującego do roweru. Truvativy gxp z mini isisem sie ukręcały w tym miejscu a co dopiero korba do zawodniczego xc.

#109
Hubert pisze:Mnie bardziej zastanawia sens wstawiania drogiej i delikatnej korby xtr do roweru DH?
Jak kojarze to ten xtr nie jest na tym ht2 co lx i xt tylko na czymś przypominającym pierwszy octalink. Imo ta korba sie rozwali tu powinna być hone lub co innego pasującego do roweru. Truvativy gxp z mini isisem sie ukręcały w tym miejscu a co dopiero korba do zawodniczego xc.
To jest jedna z najmocniejszych korb.
Bije na głowę wytrzymałością szaraka i 960.
Jest naprawdę pancerna.
I w rowerze do DH jej nie używałem tylko takie enduro jak na foto.
W konfiguracji z Shiverem DC jest carbonowy Truvativ ... to zasadnicza różnica.
Ja nie katuję sprzętu więc nie potrzebuję po za kołami i amorem jakichś super niezniszczalnych rzeczy.

Foto jest stare ale chodzi mi o samą korbe , która się nie zmieniła.
Załączniki
21.jpg

#110
Scott zarówno ten, ktorego posiadasz jak i wcześniejszy model wc dh to byly zawsze w swerze moich marzeń :) ale 17 lat temu i tak nie miałem źle gdyż ujeżdżałem scotta fx dh :) piękne masz rowery !

#111
szarik zc1 pisze:Scott zarówno ten, ktorego posiadasz jak i wcześniejszy model wc dh to byly zawsze w swerze moich marzeń :) ale 17 lat temu i tak nie miałem źle gdyż ujeżdżałem scotta fx dh :) piękne masz rowery !
Dziękować :mrgreen:
Mi się też podobały ale wtedy wiadomo - były po za sferą marzeń :->
Teraz też tanio nie jest no ale jak się kombinuje to można trafić dobrą sztukę :lol:

#112
Szukam jakiegoś ciekawego gt lts-a którym mógłbym czasami pojeździć po swoich nizinach :) Ty masz wspaniałe tereny do jazdy, których można tylko pozazdrościć. W Szklarskiej ostatni raz byłem w 2010 roku na zawodach dh :) było fajnie.

#113
Stojąc pod marketem przyszło mi na myśl zrobić więcej ujęć sprzętu :mrgreen:
Jedne wyszły ładnie inne trochę słabiej no ale zawsze to jakieś urozmaicenie galerii ... rower był myty więc to też + 100 do lansu ;-)
Załączniki
Obraz 001.jpg
Obraz 003.jpg
Obraz 004.jpg
Obraz 005.jpg
Obraz 006.jpg
Obraz 007.jpg
Obraz 008.jpg
Obraz 009.jpg
Obraz 010.jpg
Obraz 002.jpg

#114
No i trzeba było spalić w upale trochę alkoholu i się wybrałem :lol:
Wszystko fajnie ale do czasu :!: :!: :!:
Co za dziadostwo parszywe :!: :!: :!:
Przynajmniej top speed był OK ... co ciekawe po raz trzeci identyczny :shock: - 91,9 km/h
Załączniki
Obraz 146.jpg
Obraz 145.jpg
Obraz 144.jpg

#115
Dzisiaj zrobiłem coś głupiego ... 35 stopni w cieniu a ja sobie pojechałem na przejażdżkę :lol: :lol: :lol:
Ujechałem się niesamowicie :shock:
No ale nie wiało i się udało pobić topa :!: :!: :!: 8-)
Załączniki
Obraz 164.jpg

#117
dancio_yr84 pisze:Rozrzedzone powietrze - mniejsze opory, proste ;)
Ja bym bardziej obstawał za tym że nie wiało :mrgreen:
Dodatkowo jeszcze mocniej dokręciłem na górze.
Da się jeszcze bardziej ale wątpię by można pojechać szybciej niż 95 :-?

#118
Cóż ... dzisiaj chyba ostatni raz w tym sezonie zaliczyłem moją ulubioną trasę - Przełęcz Karkonoską :-P
Z tej okazji czego raczej nie robię porobiłem kilka ujęć tak na pamiątkę :-)
Na górze było cholernie zimno ... a ja byłem ubrany na krótko.
Jelenie miały w tym czasie rykowisko - można było posłuchać :mrgreen:
Ci bardziej spostrzegawczy zauważą jedną z trudności tego podjazdu a bardziej zjazdu - kratery w asfalcie ... czasem po prostu dziury bez dna :shock:
Scottem nie raz zdarzyło mi się domknąć 180 skoku z tyłu :shock:
Jak ktoś nie zna tej trasy to radzę uważać bo nawet ciągnąc się z prędkością 60 km/h może was spotkać kuku :roll: :-x :!:
Ostatnio zmieniony 2015-09-26, 10:03 przez hit00r, łącznie zmieniany 1 raz.
Załączniki
Obraz 027.jpg
Obraz 026.jpg
Obraz 025.jpg
Obraz 024.jpg
Obraz 023.jpg
Obraz 022.jpg
Obraz 021.jpg
Obraz 020.jpg
Obraz 019.jpg
Obraz 018.jpg

#120
cardamon pisze:super się musi jeździć takim rowerem na asfalcie, może też kiedyś spróbuję :oops: :oops: :oops:
Wyczuwam lekką dozę złośliwości ... :->
Ja się tam pcham aby się fest zmęczyć i dla zjazdu.
A sam asfalt jest mocno styrany i opony MTB + zawiecha bardzo się przydają :mrgreen:
Widocznie tam nie byłeś - polecam :-D
cron