S-Works M4 FSR `00

#1
Witajcie.

Zamiłowanie do rowerów zaczęło się kilka lat temu jak na giełdzie za 400 zł kupiłem rower na ramie Matrix jak się okazało ten retro rower miał jak na tamte czasy wypasione części. Grupa XT M739, RS itp.
Obrazek


Przejechałem się na fullu i zdecydowałem. Poszukiwania --> Allegro -->rama Specialized FSR za 300 zł + wiele innych poszukiwań mniej lub więcej udanych na allegro i powstał -->
Obrazek

Swoją drogą ciekawa historia z tym specem bo ramka dziwnym trafem trafiła do mnie od innego miłośnika z tego forum: el mo (pozdrawiam :) )
Za jego czasów rowerek też był MEGA - sztyce RooX, którą dostałem w prezencie do tej pory mam u siebie :)
Obrazek


Ramka niestety uległa uszkodzeniu do tej pory nie wiem w jaki sposób bo jeżdże tylko w siodle ale nic straconego. Namierzam już pęknięty wahacz.
Trafił się inny FSR:
Obrazek
I jest ujeżdżany do teraz kiedy mam ochotę popływać na rowerze w błocie i deszczu. Mix retro części z dzisiejszą technologią.

Ale ciągnęło mnie to czegoś lekkiego, rasowego XC - wciąż FSR. Aż tu pewnego pięknego lipcowego ranka patrzę a tu Specialized S-Works. O tym to nawet nie marzyłem. Kalkulator - obliczenie budżetu i cóż myślę - będzie źle to odeśle.

Odesłali byście?
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Jak narazie dodałem od siebie rogi z kompozytu - świetnie leżą w dłoni.
W niedalekiej przyszłości:

- suport Syncros titanium square czeka na montaż
- korba Race Face Turbine ( http://allegro.pl/race-face-turbine-lp- ... 41178.html ale wolał bym na 4 śruby więc narazie odpuszczam)
- krótszy mostek, pewnie Thomsona
- amortyzator Marzocchi Marathon SL (SID XC 2000 mi kompletnie nie pasuje)


Rower to istna wyścigówka. Nie mam dokładnej wagi ale w tej chwili jest +/- 11,3 kg.
Zmienie dętki, korbe i suport i powinienem zejść poniżej 11.
Pytajcie, jak wiem to odpowiem :)

zdravim
P.

#5
Fotki z moich stron. Kamieniołom w Nowinach ale ogólnie jeżdżę po Roztoczu.
No już moja kobieta patrzy się na mnie jak na wariata przy kolejnym rowerze ale to jest silniejsze - jestem uzależniony :D

Ta Plasma jest jakaś zakręcona :D Podnoszę rower do góry a ona sama na wentlu kręci się i kręci - jest GENIALNA.

pozdrawiam i zapraszam na wiosne do siebie :)

#6
Pepis pisze:Fotki z moich stron. Kamieniołom w Nowinach ale ogólnie jeżdżę po Roztoczu.
No już moja kobieta patrzy się na mnie jak na wariata przy kolejnym rowerze ale to jest silniejsze - jestem uzależniony :D

Ta Plasma jest jakaś zakręcona :D Podnoszę rower do góry a ona sama na wentlu kręci się i kręci - jest GENIALNA.

pozdrawiam i zapraszam na wiosne do siebie :)
O to ja baardzo chętnie bym się wybrał wiosną pokręcić po roztoczu, super okolica - a z kimś kto zna teren to już w ogóle musi być super!

Rower Ekstra - nie odesłałbym :-)
cron