#61
no jeździ się trochę, własnie zaraz sector dostanie lanie w terenie :D zrobię tez jakieś fotki żeby sie potem cocnieco popdoniecać przed monitorem więc rower jest do tańca i do różańca.
lukas, no wiadomo że mam mały zapasik sztywniaków od specializedowego ritchey'a poprzez mega sztywnego prostego p-bona, ultralekkiego kinesisa kończąc na stylowym columbusie i uszkodzonym pepperonim w kolorze ostrej papryczki :D
mogę coś pożyczyć najwyżej na testowanie jak chcesz.
tez mam w specu sztywniaka o obniżonej wysokości bo seryjnie miałem wideł w kolorze ramki i był pod geo amorka z małym skokiem. stalowe ramki najładniej się prezentują ze stalowymi widłami, taka prosta forma piękna.

Obrazek
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#67
Hubert, opony są extra ale w ściśle określonych warunkach; sucho, twardo, minimalnie luźna nawierzchnia, mogą za to być czasem korzenie w poprzek i schody, takie balony świetnie tłumią są mega szybkie i lekkie ale nie radzą sobie z przyczepnością. szybkie ubite single, oraz leśne ścieżki jak najbardziej.
aldek, wiem wiem że flite jest dla ciebie przereklamowany i niewygodny, ale ten model to wersja gelowa więc dupa nie boli i jest nawet wygodnie bo te wersje czarne po 210g. to twarde deski
el mo, fajny schemat z tym obiegiem krwi w rowerze, rzeczywiście on żyje!
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#77
Dezent nie ucz ojca dzieci robić :-) Polecam zapoznanie się z Yvesa picasą :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#78
No picasa Yvesa to niejedną zagraniczną galerie przebija. Też chciałbym mieć tak ozdobiony pokój.
A tak to człowiek na szafach w szafkach i na balkonie upycha. Nowa korba wymiata do tego sachs [like it]

#81
YvesMoi pisze:niedawno było tak:

jest tak:
zmiany poszly w dobrym kierunku ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#85
Hubert
jednak przyznajesz że błądzisz....
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#89
Całkiem to ładne :->
A te klekoty ile cie kosztowały ?
Nie widział byś w nim bardziej grupy 952 ?
Wiem że jest dość droga i żal używać no ale ...
Chyba że ci chodzi o kontrast kolorystyczny ciemny do srebrnego coś jak w moim RB :mrgreen:
Korba ładnie się prezentuje ale jaki to octalink ?
XTR czy XT ?
Jeśli XTR to nie cieszył bym się zbytnio bo to mniej udany patent niż ten z XT.
Jakiegoś SID'a wpakuj do tego roweru i będzie na prawdę wspaniale.
Jak byś jeszcze dorwał coś żółtego i żółto-fioletowego SID'a 98 z najwyższego modelul Treka OCLV w kolorach żółty-filoetowy ... POEZJA.
Aczkolwiek to chyba jest absolutnie nie do wykonania aby go dostać :cry:
cron