#99
długo cisza była i mnie tak natchnęło jakoś...
a jest sporo zmian i jeszcze jakies małe się szykują, ale pokolei.
najpierw przyszły z UK czy USA kolorowe gumy do X-ray'ów, potem korba w niebieskiej anodzie. zresztą nie wyobrażam sobie jeździć na innych korbach niz race face. na prawdę dobre korby.
dopadłem tez kilka kompletów kolorowych chwytów profile design (yellow, red, blue) i w związku z tym, że speca mam czerwono-żółtego to starczy mi tych kolorków. ANDRIUBIKER za to się uradował z tego tytułu, a ja zostałem tylko z niebieskimi, które wylądowały w "emce" :]
pojawiło się tez współczesne siodło gobi od fizika, raczej bez szału..no może na poczatku mi się wydawało, że jest wygodniejsze od poprzedniego WTB TriLite, ale własciwie takie samo tylko cięższe o ponad 50g.
i uwaga, wielka zmiana jak dla mnie - amor. o matko bozka! ładny stan, Z2, nowy olej, nowe uszczelki, wszytsko cacy, ale na poczatki za miekki. okazało się, że pokrętła się zacieły i teraz dopiero podkręciłem sobie naprężenie wstepne i ta czuła regulacja tłumienia :) ale jednak długie proste i podjazdy to tylko sztywniak albo system blokady ETA jak kiedyś miałem w XC 700 2007
zmienił też się zacisk sztycy na czarny bontrager i czekam na oczojebne pomarańczowe AVID MAG oraz niebawem pojawi się danny's stem mango wraz z dośc ciekawą kierownicą, która była na allegro bardzo krótko i tylko w jednym egzemplarzu 8-)
podoba się?

PS
ma ktoś załatwić wydrukować naklejki do zet-dwójki?


Obrazek

Obrazek
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#100
Jeszcze trochę więcej zielonego dołożyć (ktoś wrzucał ostatnio zielonego flite'a z ebaya) i niezła papuga się z niego zrobi ;) Dużo kolorów, ale mi to się tam podoba :) Mimo wszystko jakoś grają razem, szczególnie te wszystkie gumy na kierownicy.

#101
YvesMoi pisze:dopadłem tez kilka kompletów kolorowych chwytów profile design
slyszalem ,ze na garnitur zbierasz,a tu prosze :roll: juz zaczynasz przyszla malzonke oszukiwac :lol: :lol:

o naklejki zapytaj Himayera ...robi takie rzeczy ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#103
choinka wyszła i o to mi właśnie chodziło. na spójną kolorystykę miał już swój czas, teraz takie typowe retro gdzie gdzie ciągle się coś wymienia, co wpadnie w ręce.
marcin74 to jeszcze stare zapasy...no tylko te hamulce dokupiłem niedawno, ale poza tym jestem grzeczny już :roll:
kiera to szeroka, lekko gieta bedzie oczywiście choinkowa, może bez szału ale jedyna taka
mały konkurs przy okazji, kto zgadnie co to za kiera temu wysyłam mały retro upominek!

Obrazek
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#114
moglby byc faktycznie smiechowy clown-bike, jakby jeszcze cos pomieszac przy oponach; kremowki to rzadkosc, ale jakbys chcial cos sie powymieniac to mialbym dla CIebie zielone boczki;)

ciao
Obrazek
cron