#121
Piotr, Yves-a raczej bezguściem bym nie nazwał patrząc na jego dotychczasowy dorobek :-) Raczej chłopak ma wyobraźnię bez granic, czego większości z nas często brakuje :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#134
ale to taka pozytywna masakra, spróbuj wykombinować żółte gwiazdki, te czerwone troche sie zlewają :-)

jak widze że dodałeś nowy post to już klikając link zaczynam sie uśmiechać :lol:

#137
ta kiera szoguna to riser więc wszystko do góry. wideł i tak podniósł geo i jest brzydko trochę, dlatego nie daje foto z boku bo taki koń teraz i supo wysoko. chyba ta ramka nie jest do widła stworzona, rocznik wczesny około '96 nie pamiętam teraz...próbowałem mostek na minusie i kiera szogun ale dramat totalny, zero wdzięku i stylu. w kąt poszła kiera i jak się trafi coś lekkiego poniżej 125g to wrzucę bo ta klocek jest, a zalezy mi na zbiciu wagi przez ten amor i mostek teraz jest kowadło z przodu. zresztą i tak pewnie wyjdzie inaczej bo to rower do testowania wszyskiego :-P
a zacisk to dziękuję mam bontragera i się ciesze na razie nim bo w sumie taka marka co sie raz widzi, raz się nie widzi, ale ogólnie to ble ble ble....
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#140
bez przesady imo te sachsy siwetnie wygladaja, i peugeota zloze na kompletnym quarc wlasnie, brzydsze o polowe sa sramy i inne tego typu udoskonalenia tegoz sachsa wlasnie

#141
YvesMoi pisze:brzydsza jest tylko shimano 105 z zamkniętym wózkiem
Pierniczysz, akurat ta jest ładna, jak wypoleruje sie to lustereczko idealne , właśnie zakładam do szosy taką do kompletu osprzętu nówke !! :-P

a Twoj rower to q....a brzydki jest , jak można tak Canona spaścić ??? ale spoko mój tyran zimowy fioletowy jest ,,masakra..

a po co Ci popękane opony ???

może chcesz żółte v-breki tektro i klamki ??
www.velotech.pl

#142
YvesMoi pisze:bo to rower do testowania wszyskiego
OK, to wszystko wyjaśnia.
Szczerze mówiąc doznałem szoku otwierając dzisiaj ten temat.
Ale jest spox :-D
/// 4x Specialized /// ;)

#144
lukas pisze:
YvesMoi pisze:bo to rower do testowania wszyskiego
OK, to wszystko wyjaśnia.
Szczerze mówiąc doznałem szoku otwierając dzisiaj ten temat.
Ale jest spox :-D
Bo nie znasz jeszcze osobiście właściciela roweru,jak poznasz to uznasz że to całkowicie normalny rower jak na Niego:-)
Lodzermensch

#145
:-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900
cron