Witam

#1
Witam wszystkich, Piotrek z Krakowa. Co prawda w chwili obecnej nie moge sie pochwalic niczym w klimatach retro :-(, ale za to podobaja mi sie klimaty na stronie i forum, wiec postanowilem dolaczyc.

pozdrawiam

#3
W sumie, to jezdze na rowerze regularnie ponad 20 lat, wiec wydaje mi sie, ze w tym bagnie juz od dluzszego czasu tkwie :-) Z rowerami z lat 90-tych mialem stycznosc i nadal uwazam, ze nie wymyslono nic lepszego (w moim odczuciu) w ostatnich latach. Duza czesc mojego zycia to tez szosa (glownie modele z lat 90-tych, wiec klimaty podobne). Generalnie do rowerow retro chetnie powracam.

#5
Alez ja bardzo chetnie bym sie nabawil nawet kilku retro bikow (jak by to powiedziec rowerow nigdy za wiele, to cos jak dla kobiety ilosc butow, torebek, czy ubran, z ta roznica, ze my nigdy nie mowimy, ze nie mamy na czym jezdzic). Problem jest bardziej z tym, ze ciezko sie z tym pomiescic, metry kwadratowe niestety ograniczone, moze kiedys :-).
Niemniej jednak warto przynajmniej byc w kontakcie z ludzmi o podobnych zamilowaniach.

pozdrawiam

#6
Witaj! Jak się popieści to wszystko się zmieści :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#8
Robertock pisze:Witaj. Nie trzeba miec oldschoolowego roweru, zeby pasjonowac sie nimi. Jakbys pasjonowal sie samolotami to bys odrazu dreamlinera nie kupowal hehe
dobre dobre...........sporo w tym racji :roll:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie
cron