witam

#1
witam , trafilem tu calkiem przypadkowo, ale forum jak najbardziej zacne, choc malo rozreklamowane, na rowerze smigam od samego poczatku jak tylko w polsce pierwsze gorale sie pojawily, osprzet stx byl wowczas czyms kultowym i niemal nieosiagalnym, dzis jezdze na specu s-works carbon, w maksymalnej opcji, fantastyczna maszyna, ale mam jeszcze 3 rowery kultowego hawk-a, wszystkie na kultowych czesciach i starego poczciwego speca rockchoppera, jednak stare rowery mialy dusze, choc technologia nowych to inna bajka.... wiatam, i zapewne bede tu czesto wpadal, jak cos sluze rada odnosnie mechaniki i techniki rowerowej, skladam rowery od "zawsze", naprawiam , serwisuje, wiec pewnie bede mogl komus pomoc....:)

#3
powitac
ANDRIUBIKER pisze: mam jeszcze 3 rowery kultowego hawk
:shock: :shock: :shock:
masz moze czerwonego COSINUSA ?
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#4
wszystkie czerwono-czarnego pro team cc i czarnego splattera, i czarnego pro team cc, wszystkie oczywiscie kultowe fat bone, przy czym sinus, cosinus i pro team, nie roznia sie niczym jesli chodzi o rame, jedynie osprzetem na jakim byl sprzedawany kompletny rower, w niektorych pro team cc, byl lakier proszkowy :)
Ostatnio zmieniony 2012-05-10, 19:35 przez ANDRIUBIKER, łącznie zmieniany 2 razy.

#6
splatter jest jeszcze niekompletny, czekam na czesci, poczta sie opoznia, ale jeszcze w tym tygodniu bedzie w wersji koncowej to foto wstawie

#7
Witaj,

gratuluję wejścia. Po raz pierwszy zobaczyłem ładne Hawki :)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#8
pewnie kazdy wie, ze na tych ramach czyli pro team cc , sciagala sie polska kadra olimpijska, nie bede wymyslal w ktorym roku, bo pamiec juz nie ta ale cos w granicach 98 moze wczesniej, lubie te rowery, bo maja niepowatarzalny wyglad, genialna geometrie i sa wlassciwie wieczne, pancerne, rama do najlzejszych nie nalezy bo to w granicach 2kg, ale na dobrym osprzecie i tak lekki rower mozna zlozyc, do tego te rozwiazania, puszczenie pancerzy czy chocby zacisk tylej tarczowki miedzy rurkami tylnego widelca- genialne, (dzis w najnowszych ramach cervelo czy scott dopiero stosuje to rozwiazanie), splatter nie wiedziec dlaczego nie ma wogole mozliwosci zamiontowania tylnej tarczy i ldlatego jest tam najlepszy w historii v-brake czyli xt m750, zdjecia s-worksa nie bede wklejal , bo to juz nie retro, choc kultowy jak najbardziej ;)

#11
ANDRIUBIKER pisze:na tych ramach czyli pro team cc , sciagala sie polska kadra olimpijska, nie bede wymyslal w ktorym roku, bo pamiec juz nie ta ale cos w granicach 98 moze wczesniej
wczesniej wczesniej
1996
Ostatnio zmieniony 2012-05-07, 21:54 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#12
tak czy owak , wtedy kosztowala gola rama koszmarne pieniadze, 1000 marek i na specjalne zamowienie, w gerlitz mozna bylo zamowic takowe ;)

#15
lepiej niech na tej prezentacji sie zakonczy, juz mam doswiadczenia w innym temacie (konkretniej o specu s-works) jak tutejsi userzy oceniaja i jak fantastycznie sa obiektywni, wiec na tym zaczalem i zakonczylem prezentacje swych rowerow, mam jakie chce i niech tak zostanie ;)

#17
tylko ze malo mnie interesuje czy ktos przyklaskuje czy nie, moj rower jest dla mnie , a nie dla kogos, wiec malo istotne, poprostu lepiej nie dawac powodow wiecej do dziwacznych wywodow o "gownach" plastikach itd....i w moj gust musi trafiac anie jakis tam userwo wurtualnych... jako ze to retro mtb , nie bylo w planach wstawiania innych rowerow jak hawk , ktory niewatpliwie retro jest, ktos mi to zaproponowal i to byl blad, niektorzy poprostu zatrzymali sie na ramach ze stali inni sie naczytali w jakichs gazetach i to ich problem...
cron