...z Wroclawia

#1
Witam, by tradycji stalo sie zadosc to sie i tu dopisze ;-)

Trafilem na to forum stosunkowo dawno, ale jakos nigdy sie nie aktywowalem, ostatnio jednak kupilem kolejny rower, GT karakoram elite wiec postanowilem nim podjechac i sie przywitac. Zasadniczo jezdze szosa, a mtb to tak przy okazji, od swieta ;-) Wszystkie rowery to stalowki oczywiscie :mrgreen:

#4
Tak jest, GT jest niebieski... w gwiazdki ;-)
Postaram sie zaraz wrzucic w odpowiednie miejsce.

p.s. tez niegdys jezdzilem na singlu, ale po dosc solidnym rozwaleniu kosci w rece (OTB) zaczalem stosowac przerzutke jako napinacz, az w koncu wrocilem do przerzutek (tak na calego) 8-)

#6
Dokladnie tak, przy ciezszym przelozeniu machnalem noga tak ze rower przelecial nade mna ...od tego czasu dmucham na zimne.
Oczywiscie byla to moja wina wynikajaca z niedopilnowania naciagu lancucha + kostka na drodze i efekt gotowy.
Radze wszystkim tego pilnowac, niby zwykla wywrotka, a skonczyla sie skrecaniem 12 srubami obu rozwalonych kosci :-/

#7
Ja podobną glebę też na singlu zaliczyłem z miesiąc temu. W podobnych warunkach - na podjeździe asfaltowym. Taka gleba "z dupy" nie do przewidzenia - skończyło się na tym, że do tej pory mnie nadgarstek pobolewa czasem. Ale w wyniku tej gleby zamieniłem szybkozamykacze na śruby a niedługo jeszcze sprawdzę linię łańcucha, bo chyba z nią jest problem. Swoją droga śruby niewiele pomogły bo łańcuch nadal się luzuje - nie wazne jak mocno koło dokręcę :(

#14
No pare lat mieszkaliśmy obok siebie, nawet miałem okazje jeździć na "Mateuszowym" Bianchi a poznaliśmy się przez neta po jego wyprowadzce do Wro :)

#15
Wrocławiaki, przyznać się który mi sprzątnął sprzed nosa 3 zielone miśki na młynie dzisiaj? Na pocieszenie mam Ritcheya Z-max Millenium Pro ;]
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek
cron